فراخوانفراخوان هنری

فراخوان مسابقه طراحی بشقاب چینی هنری KIHARA

فراخوان مسابقه طراحی بشقاب چینی هنری KIHARA

درباره فراخوان

فراخوان مسابقه طراحی KIHARA به تازگی توسط شرکت KIHARA مختص هنرمندان، تصویرگران و طراحان گرافیک اروپایی با هدف طراحی یک اثر هنری اصیل برای بشقاب چینی با قطر ۱۵ سانتی‌متر منتشر شده است.

شرکت KIHARA یک شرکت تولیدکننده چینی واقع در آریتا؛ منطقه مشهور تاریخی صنعت چینی‌سازی با سابقه ۴۰۰ ساله است. زمانی که محصولات چینی آریتا را مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که این محصولات، به خصوص از نظر آثار هنری سفید و زیبا، تا چه حد متفاوت از سایر محصولات چینی است. در یک دوره از طریق VOC (یک شرکت هندی هلندی)، تعداد زیادی محصول چینی از آریتا به اروپا وارد می‌شد. هم‌اکنون آریتا دارای فنون سنتی باقیمانده از ۴۰۰ سال پیش آمیخته با فنون مدرن مانند طراحی سه‌بعدی و ماشینی در چینی‌سازی است. اکنون زمان آن فرا رسیده تا انواع جدیدی از چینی آریتا که مجموعه فنون نوین و آثار سنتی صنعتگران این حوزه را به تصویر می‌کشد، به نمایش درآید.

شرکت KIHARA همیشه فنون و مصالح خود را به‌روز کرده و بهبود می‌بخشد، و به طور مداوم در جستجوی روش‌های نوآورانه و جدید برای معرفی چینی آریتا به جهان است. شرکت KIHARA به عنوان بخشی از مأموریت فعلی خود به منظور انتقال صنعت سنتی خود به آیندگان، سنت همکاری طولانی مدت هنرمندان آریتا و هنرمندان اروپایی، طراحان و شرکت‌ها را ادامه می‌دهد.

الزامات ارسال آثار:

این مسابقه طراحی در مورد طراحی اثر هنری اصیل برای بشقاب چینی با قطر ۱۵ سانتی‌متر است.

تمام طرح‌های پیشنهادی حتی از جانب هماهنگ‌کننده‌هایی که در وهله اول به دنبال آثار هنری مبتکرانه و کریتورهای علاقه‌مند به فرهنگ به‌جا مانده از KIHARA و رویکرد مشترک آن، پذیرفته خواهند شد.

طراحان باید اثر هنری مطابق با این فرمت‌ها و ابعاد ارائه نمایند: قطر بشقاب ۱۵ سانتی‌متر (Ø۱۵ cm, H2.5 cm). رزولوشن حداقل ۳۰۰ dpi در فایل‌های non-vector مورد نیاز است.

باید در طراحی تنها از رنگ آبی لاجوردی استفاده نمایید. با این حال، می‌توانید از یک سایه ملایم، متوسط یا تیره استفاده نمایید.

طراح باید بتواند خود را برای مصاحبه ارزیابی در نمایشگاه KIHARA در MAISON&OBJET (در Paris-Nord Villepinte، در ۲۲ ۱۸ ژانویه سال ۲۰۱۹) معرفی نماید.

ورود برای شرکت‌کنندگان رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام : ۲۱ /۱۲/ ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۹۷)

واجدین شرایط

ورود به مسابقه طراحی بشقاب چینی هنری KIHARA برای تمام هنرمندان، تصویرگران و طراحان گرافیک اروپایی آزاد است.

جایزه

برنده اول طراحی ۱۰۰۰ یورو دریافت خواهد کرد و توسط KIHARA تولید خواهد شد، همچنین به طور انحصاری در شرکت آریتا و فروشگاه‌های توکیو به نمایش درخواهد آمد و در بازار اروپایی به فروش خواهد رسید.

اطلاعات تماس

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مسابقه طراحی بشقاب چینی هنری KIHARA یا ارسال آثار به آدرس وب‌سایت رسمی آن مراجعه نمایید:

https://e-kihara.co.jp/english/

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا