فراخوانفراخوان هنری

فراخوان رقابت هنر برای حیوانات NAVS 2019

فراخوان رقابت هنر برای حیوانات NAVS 2019 امسال، در جشن سالگرد ۹۰ ساله NAVS، هنر برای حیوانات مسابقه ۲۰۱۹ NAVS ، یک بار دیگر فرصتی برای هنرمندان از تمام مهارت ها و سنین برای ایجاد تصاویری که الهام بخش دیگران برای گسترش رحم و شفقت، احترام و عدالت به تمام حیوانات است، فراهم کرده است.
برگزار کنندگان به دنبال دیدگاه های تازه برای نشان دادن ماموریت NAVS و پایان دادن به بهره برداری از حیوانات مورد استفاده در علم، و همچنین پیام های امید و شفقت و رحم نسبت به حیوانات در طول سال است.

برای شما شفقت برای حیوانات چیست؟ چگونه دیدگاه جامعه درباره حیوانات طی ۹۰ سال گذشته تغییر کرده است؟ در ۹۰ سال دیگر، شفقت نسبت به حیوانات چگونه خواهد بود؟

برگرداندن این که آیا شما به حیوانات در زندگی خود احترام می گذارید و یا حیوانات را در سراسر جهان ارجحیت می دهید، سازمان می خواهد ببیند چگونه شما رحم و شفقت نسب به حیوانات را به تصویر می کشید با شرکت در این رقایت. خلاق باشید و صدای کسانی که نمی تواند ار طرف خود صحبت کنند.

الزامات ارسال:

• ارسال ها باید کار اصلی باشند.
• ارسال ها می تواند آثار هنری دیجیتالی ایجاد شده و همچنین تصاویر دیجیتالی از نقاشی های اصلی، تصویرسازی یا عکس ها باشد.

• فایل های آثار هنری فقط از طریق ایمیل، CD / DVD-ROM یا فلش درایو قابل حمل ارائه می شود. آثار هنری فیزیکی پذیرفته نخواهد شد. کار ها را به این ایمیل ارسال کنید: art@navs.org در عنوان ایمیل ذکر شود : “Art for Animals 2019”

در داخل ایمیل موارد زیر باید نوشته شود:

FULL NAME:

STREET ADDRESS/CITY/STATE/ZIP:

EMAIL ADDRESS:

TITLE (1):

MEDIUM:

TITLE (2):

MEDIUM:

• بیش از ۳ اثر هنری برای هر شخص ارسال نشود.

با شرکت در این مسابقه، آثار هنری خود را می توانید در پیام های چاپی و آنلاین از NAVS، کارت های تبریک و رسانه های اجتماعی در طول سال که به نمایش گذاشته می شود ببینید. جوایز نقدی به برندگان اول، دوم و سوم، یکی از برندگان جوان (۱۲ سال و بالاتر) و یکی از بهترین برندگان نمایش داده می شود.

هیچ هزینه ورودی برای شرکت در فراخوان رقابت هنر برای حیوانات NAVS 2019 وجود ندارد!

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۶ ژولای ۲۰۱۹ ( ۴ مرداد ۹۸) 

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید:

www.navs.org

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا