دیزاینفراخوان

فراخوان رقابت بین المللی ایده dbt 2019

Dibt FIBER، رهبر جهان در استفاده از الیاف نساجی، اخیرا اعلام کرده است که مسابقه ایده ای جدید با عنوان «زندگی جدید برای الیاف» منتشر شده است. این رقابت به دنبال ایده های جدید کسب و کار، برنامه های کاربردی، زمینه های استفاده یا مفاهیم محصول برای محصولات نساجی نیمه کار (تمام نشده) است و شما را برای کشف صنایع غیر از نخ یا مشابه آن آماده می کند.

دستورالعمل:

• هدف مسابقه: از شما دعوت شده است تا زمینه های جدید استفاده و برنامه های کاربردی برای محصولات نساجی نیمه تمام با dbt FIBER را پیشنهاد دهید، مانند بازارهایی که این شرکت هنوز وارد نشده است، بررسی صنایع غیر از پارچه، نخ و یا مشابه آن، در نظر گرفتن مشخصات فنی الیاف و قابلیت پردازش آنها.

• تیپولوژی محصول: محصولات نساجی نیمه تمام شده توسط dbt FIBER شامل توپهایی هستند که از الیاف مخلوط ساخته شده از پلی آمید، اکریلیک، پلی استر، ویسکوز / الیاف مصنوعی / لیسول، استات، پلی پروپیلن، آرامید، پشم، پارچه کتانی یا پنبه تشکیل می شوند. از جنبه ها و ویژگی های مختلف آنها که ممکن است با استفاده از مخلوط های مختلف از الیاف (طبیعی و مصنوعی، کوتاه کوتاه و یا طولانی اساسی) تغییر دهید.

• خصوصیات برترین ها: بسته به مواد مورد استفاده در مخلوط فیبر، توری ها دارای ویژگی های مختلفی هستند که ممکن است به موادی که احتمالا با آنها ترکیب شده اند منتقل شود.

• برنامه های کاربردی: فراتر از صنعت نساجی، امروز محصولات نساجی نیمه تمام dbt FIBER در بخش دکوراسیون (یعنی دکوراسیون برای تخم مرغ عید پاک، برف جعلی و غیره) و یا برای برخی از محصولات صنعتی، که در آن الیاف با مواد دیگر ترکیب شده برای انتقال – به عنوان مثال – ویژگی های خود را از کانال کردن مایعات (برای مثال. فیلتر از قلم احساس، خوشبو کننده هوا، و غیره). شما آزادانه می توانید زمینه های دیگر و یا برنامه های کاربردی برای محصولات که در آن نیمه نساجی بالا در حالت خام فعلی و یا پس از پردازش های اضافی استفاده می شود. برای اینکه پروژه شما جالب تر و قابل اجرا باشد، از شما دعوت شده است تا برنامه هایی را که نیاز به حداقل تعداد فرآیند پست دارند پیشنهاد کنید. شما می توانید نمونه هایی را در تب مربوط به بخش الهام گرفتن سایت پیدا کنید.

الزامات ارسال:

آپلود تمام تصاویر و توضیحات متنی ممکن است که پروژه های خود را بهتر (رندر، توضیحات و غیره) توصیف کنید. در صورت لزوم، شما همچنین می توانید اسلایدها یا سایر اطلاعات را ضمیمه کنید تا در بایگانی ZIP ذخیره شود.

شرکت کنندگان می توانند یک یا چند پروژه را ارائه دهند، اما فقط پروژه هایی که در وب سایت www.desall.com منتشر می شوند، از طریق صفحه آپلود مربوط به «زندگی جدید برای فیبر ها» پذیرفته خواهند شد.

معیارهای ارزیابی:

• امکان سنجی فنی (۵/۵)
• پایداری اقتصادی (۵/۵)
• درجه نوآوری (۵/۵)
• پتانسیل فروش (۴/۵)
• ارائه پروژه (۳/۵)

جایزه:
برندگان جایزه اول ۴۰۰۰ یورو دریافت خواهند کرد.

هزینه ثبت نام: رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹ ( ۳۰ شهریور ۹۸)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید:

desall.com

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا