دیزاینفراخوان

فراخوان رقابت استعدادهای ناب ۲۰۲۰

مسابقات استعدادهای ناب و درخشان، توسط Imcologne سازماندهی شده است و یکی از بزرگترین نمایشگاه های هنری برای طراحی داخلی در سراسر جهان و یکی از معتبر ترین جوایز طراحان جوان است.

در طول شانزده سال گذشته، ۴۵۶ محصول از ۵۰۳ طراح بین المللی در نمایشگاه سالانه ارائه شده است.

این مسابقه در دوره هفدهم خود در سال ۲۰۲۰، تا ۲۰ طراح یا گروه طراح را به کلن دعوت خواهد کرد تا نمونه های خود را به نمایشگاه طراحی داخلی در نمایشگاه ویژه رقابت با استعدادهای ناب ارائه دهند.

از میان تمام محصولات که از گروه های محصولات، مبلمان، لوازم خانگی، نورپردازی، کفپوش، کاغذ دیواری و منسوجات، لوازم آشپزخانه و خانه های هوشمند، ارسال میشود؛ هیئت داوران، ۲۰ نامزد را انتخاب خواهد کرد که آثار آنها در نمایشگاه نمایش داده خواهد شد و از آن میان سه جایزه به سه هنرمن منتخب اهدا میشود.

علاوه بر این، جایزه مخاطب در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار اهدا خواهد شد و برنده انتخاب شده توسط رای گیری عمومی توسط رسانه های اجتماعی انتخاب خواهد شد.

تمام طراحان انتخاب شده برچسب “Pure Taleents Contest Nominee” را دریافت می کنند که می تواند برای اهداف ارتباطی خود استفاده شود.

این نمایشگاه از تاریخ ۱۳ تا ۱۹ ژانویه ۲۰۲۰ در نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد.

علاوه بر این، تمامی طراحان به کلن دعوت می شوند و یک حمایت مالی شخصی برای سفر و اقامت طراحان و همچنین حمل و نقل محصولات انتخاب شده از طرف برگزار کننده، فراهم می شود.

سه برنده اول این مسابقه به ترتیت جایزه ی ۳۰۰۰ یورویی ، ۲۰۰۰ یورویی و ۱۰۰۰ یورویی را دریافت خواهند کرد.

رقابت برای طراحان دانشجویان و طراحان حرفه ای است که در سه سال گذشته (بعد از ۱ ژانویه ۲۰۱۶) فارغ التحصیل شده اند باز است.

تیم های شرکت کننده بیش از سه نفر عضو نداشته باشند.

شرکت در این رقابت: رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۱ شهریور ۹۸)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت فراخوان مراجعه کنید

https://www.imm-cologne.de/events-und-kongresse/events/pure-talents-contest/pure-talents-contest.php

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا