فراخوانفراخوان فیلم

فراخوان جشنواره فیلم جوان PLURAL+ 2018

سازمان ائتلاف تمدن‌های سازمان ملل متحد (UNAOC) و سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) جوانان را از سراسر جهان دعوت می کنند تا فیلم های اصلی و خلاقانه را با توجه به موضوع مهاجرت، تنوع و اجتماعی شدن PLURAL + ارسال کنند.

در جهان که اغلب با عدم تحمل و تقسیمات فرهنگی و مذهبی مشخص می شود، جوانان به عنوان عوامل قدرتمند تغییر اجتماعی شناخته شده اند.

PLURAL + جوانان را تشویق می کند تا از طریق تولید فیلم هایی در مورد چالش ها و فرصت های کلیدی مرتبط با انسجام و انکشاف اجتماعی ، یکپارچگی مهاجران، احترام به هویت، تنوع، حقوق بشر و بیگانه هراسی، هر دو در سطح محلی و جهانی، ارسال کنند.

جوانان بالای ۲۵ ساله برای ارائه ویدیو کوتاه مدت حداکثر پنج دقیقه برای جشنواره فیلم PLURAL + Youth Video دعوت شده اند.

هر ساله از سال ۲۰۰۹،توسط هیئت داوران معتبر بین المللی، برنده های جایزۀ بین المللی داوران بین المللی PLURAL + در هر رده سنی انتخاب می شوند (تا ۱۲، ۱۷-۱۷، ۱۸ تا ۲۵).  تمام هزینه های سفر برندگان جایزه بین المللی هیئت داوران در نیویورک پرداخت می شود تا کار خود را در مراسم اهدای جوایز PLURAL + 2018 در مقر سازمان ملل متحد در نوامبر ۲۰۱۸ ارائه کنند. سازمان های مشارکت کننده با PLURAL + جایزه های دیگر و فرصت های حرفه ای را برای بیش از ۲۰ تا از بهترین ویدیو ارسال شده در نظر گرفته اند. تمام فیلم های برنده جایزه دعوت خواهند شد تا کار خود را در جشنواره های فیلم و ویدئو، کنفرانس ها و رویدادهای سراسر جهان ارائه دهند.

علاوه بر سه برنده جایزه بین المللی هیئت داوران، PLURAL + یک ویدیو را برای جایزه “PLURAL + ویژه برای پیشگیری از بیگانه هراسی” انتخاب خواهد کرد، برنده نیز به نیویورک (تمام هزینه های سفر پرداخته می شود)  برای شرکت و ارائه / ویدیوی او در جشنواره PLURAL + 2018 و مراسم اهدای جوایز دعوت خواهد شد.

PLURAL + از بیان جوانان با ارائه انواع مختلف سیستم عامل های رسانه ای و شبکه های توزیع، از جمله پخش برنامه ها، جشنواره های ویدئویی، کنفرانس ها و رویدادهای سراسر جهان پشتیبانی می کند.
PLURAL + نه تنها جوانان را با یک پلت فرم موثر برای افزایش صدای خود در زمینه مهاجرت و تنوع کلیدی حمایت می کند، بلکه اعتماد سازمان بین المللی مهاجرت و سازمان ملل متحد را نیز تقویت می کند که بیان قدرتمند خلاقیت جوانان نیرویی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

شرکت در این رقابت هزینه ای ندارد

آخرین مهلت ثبت نام : ۳ ژون ۲۰۱۸ ( ۱۳ خرداد ۹۷) 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا