فراخوانفراخوان هنری

رقابت هنری Carapelli 2019

پس از موفقیت سال گذشته، کاراپلی با خوشحالی نسخه دوم هنر رقابتهای هنر عامیانه را اعلام کرد، کاراپلی برای هنر جایزه ای برای هنرهای تجسمی با هدف حمایت و ارتقاء هنر معاصر است. این سال جایزه بین المللی شامل ایتالیا، انگلستان، فرانسه و ایالات متحده است.

موضوع این نسخه دوم این است: “مخلوط کردن”.

اتحاد بین تنوع که منجر به ارزش جدید می شود، هدف آن است تا توانایی هنر را در جهت هماهنگ کردن آنچه که متفاوت است، از طریق روش های متفاوتی ایجاد کرد: از رسمی و مفهومی تا رابطه با عموم، به نحوی که آثار هنری در آنها توسط جامعه دریافت می شود و می تواند به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر روی آن تاثیر گذارد. از هنرمندان دعوت می شوند تا تم های اعلام شده را با تحقیقات خودشان، از طریق آثار هنری جدید یا موجود که به آن اشاره می کنند، تفسیر کنند.

دسته بندی ها:

• رده آزاد- برای همه هنرمندان حرفه ای اختصاص یافته است
• رده آکادمی – اختصاص داده شده برای دانش آموزان ثبت نام شده در دانشگاه های هنرهای زیبا.

آثار ارسالی می توانند قطعات جدید یا آثار هنری قبلی باشند، تا زمانی که آنها در مسابقات دیگر وارد نشده باشند.

مطالب را می توان با استفاده از هر گونه تکنیک و مواد ایجاد کرد.

الزامات ارسال:

فایلها باید در بخش اختصاصی وب سایت www.carapelliforart.it با اطلاعات زیر آپلود شود:

• رزومه به زبان انگلیسی یا ایتالیایی
• نام، نام خانوادگی، شهر، شماره تلفن، ایمیل
• شرح و خلاصه آثار هنری (حداکثر ۵۰۰ کلمه)
حداکثر ۵ تصویر ورودی (حداکثر ۳ مگابایت). فیلم ها ممکن است با استفاده از لینک یوتیوب یا Vimeo ارسال شوند. هر پیوند به عنوان یک تصویر نشان داده می شود باید در صورت ورود به رده “آزاد” ​​یا “آکادمی” اعلام کند؛ در مورد دوم، آنها باید یک مدارک را تأیید کنند که به ثبت نام آنها در آکادمی هنرهای زیبا و جزئیات آنها اضافه شود.

گروه داوران آثار هنری را ارزیابی خواهد کرد و برندگان در این دو دسته بین ۱۵ تا ۳۱ ژوئیه را انتخاب خواهند کرد. برندگان از ۱ تا ۱۵ سپتامبر مطلع خواهند شد و تا ۳۰ سپتامبر باید آثار هنری خود را به Carapelli Firenze S.p.A ارسال کنند. مراسم جایزه قبل از پایان ماه اکتبر برگزار خواهد شد و از برندگان برای شرکت دعوت خواهند شد.

جایزه کاراپلی برای هنر ۲۰۱۹ برای همه هنرمندان هر ملیتی که در زمینه نقاشی، عکاسی، مجسمه سازی، اینستالیشن و ویدیو آرت و دانشجویان آکادمی های هنرهای زیبا فعالیت دارند، است.

جایزه
دو نوع جایزه وجود دارد که در مجموع ۱۲،۰۰۰ یورو جایزه می باشد:

• “گروه باز” برای همه هنرمندان. برای شرکت کنندگان این گروه Carapelli Firenze S.p.A. آثار منتخب مبلغ ۵۰۰۰ یورو دریافت خواهند کرد.
• “آکادمی” رده برای دانش آموزان ثبت نام در آکادمی هنرهای زیبا. دانش آموزان دوزبانه با یک جایزه از  ۱،۰۰۰ یورو جایزه اهدا خواهد شد

علاوه بر این، کارهای برنده در مجموعه هنر کاراپلی بدست می آید و از طریق نمایشگاه ها در طول زمان افزایش می یابد.

هزینه ورودی: رایگان

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۵ جولای ۲۰۱۹ (۲۴ تیر ۹۸)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید:

https://carapelliforart.carapelli.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا