فراخوانفراخوان هنری

رقابت هنری علوم بدون مرز ۲۰۱۹

رایگان

بنیاد زندگی اقیانوس خالد بن سلطان افتخار دارد که هفتمین سالانه علوم بدون مرزها را اعلام کند. این مسابقه بین المللی هنری دانش آموزان را برای ترویج نیاز به حفاظت، حفاظت و بازیابی اقیانوس ها و منابع آبزی درگیر می کند.

دانش بدون مرز چالش برای ایجاد دانش آموزان و معلمان علاقه مند به حفاظت از اقیانوس از طریق اشکال مختلف هنر ایجاد شده است. این رقابت سالانه دانشجویان را الهام می کند تا در هنگام یادگیری در مورد مسائل مهم حفاظت از اقیانوس خلاق باشند.

تم برای نسخه ۲۰۱۹ “ارتباط اقیانوس: بدون موانع، بدون مرزها، و بدون مرز”.

اقیانوس بیش از ۷۰٪ سیاره ما را پوشش می دهد. ۹۷ درصد آب زمین در پنج اقیانوس  – قطب شمال، اقیانوس اطلس، هند، اقیانوس آرام و جنوب وجود دارد. هیچ مانعی، مرزها یا مرزهای موجود در اقیانوس وجود ندارد و اگرچه ما اغلب لیست های اقلیمی را به طور جداگانه می بینیم، همه آنها به یکدیگر متصل هستند، تشکیل یک اقیانوس جهانی. این اتصال به بسیاری از جنبش ها، فرآیندها و تعاملات می انجامد. در زیر چند بخش موضوعی وسیع وجود دارد که شما می توانید تحقیق کنید تا چگونگی ترسیم موضوع را در آثار هنری خود بنویسید. با این حال، این یک لیست قطعی نیست و می خواهد شما را تشویق شده است که در مورد موضوعات دیگر نیز تحقیق کنید.

۱٫ انسان ها و اقیانوس
۲٫ حرکت سازمان های دریایی
۳٫ فرآیندهای اقیانوس

برای رقابت سال جاری، از استعدادهای هنری خود برای ایجاد آثار هنری استفاده کنید که نشان می دهد که چگونه اقیانوس متصل است.

الزامات ارسال:

• تمام آثار هنری باید یک اثر اصلی توسط شرکت کننده باشد و نباید هیچ یک از حقوق قانونی و یا هر گونه حقوق دیگر هر شخص ثالث را نقض شود. به عنوان مثال، رسم یک شخصیت از یک کارتون یا فیلم یک کار اصلی نیست.
• آثار هنری باید ۲D مانند نقاشی یا طراحی باشد. رسانه های قابل قبول عبارتند از: رنگ، مداد، نشانگر، مداد رنگی، جوهر، نمد، و پاستل روغنی.
• آثار هنری دیجیتالی، از جمله عکس ها، پذیرفته نمی شوند.
• حداقل یا حداکثر اندازه برای آثار هنری وجود ندارد.
• شما باید آثار هنری اصلی خود را ارسال کنید. کپی دیجیتال آثار هنری مجاز نیست
• تمام ارسال ها باید توسط یک هنرمند ساخته شود. ارسال های گروه مجاز نیست
• شرکت کنندگان می توانند تنها ۱ قطعه هنری را ارائه دهند.
گروهی از هنرمندان، مربیان و دانشمندان برای داوری در مورد چالش علم بدون مرز تشکیل خواهند شد. کار خواهد شد در دو دسته قضاوت شده، با جایزه های اول، دوم و سوم جایزه برای هر ۱۱-۱۴ ساله و ۱۵-۱۹ ساله. آثار هنری بر روی کیفیت آثار هنری، اصالت و پایبندی به موضوع ارزیابی می شود.

برندگان علم بدون مرز چالش اعلام خواهد شد.

چه کسی می تواند وارد شود؟
دانش بدون مرز چالش ۲۰۱۹ برای همه دانش آموزان ۱۱ تا ۱۹ ساله است. دانش آموزان باید در مدرسه ابتدایی یا دبیرستان یا مدرک تحصیلی ثبت نام کنند. دانشجویان کالج و دانشگاه برای این مسابقه واجد شرایط نیستند.
جایزه
جوایز به برندگان مسابقه داده شده به شرح زیر است:

•  نفر اول : ۵۰۰ دلار
• نفر دوم : ۳۵۰ دلار
• نفر سوم : ۲۰۰ دلار

شرکت در این رویداد هزینه ای ندارد.

مهلت ثبت نام: ۲۲ آوریل ۲۰۱۹ (۲ اردیبهشت ۹۸)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا