فراخوانمعماری

رقابت معماری خلاق Radical 2019

طرح ایده های نوآورانه برای هتل ها، سفر و مهمان نوازی، چالش رقابت معماری Radical Innovation برای مهندس های معمار است.

فینالیست ها به شهر نیویورک می روند تا در یک رویداد در پاییز ۲۰۱۹ شرکت کنند، جایی که آنها ایده های خود را ارائه می دهند. اعضای مخاطب برای تعیین برنده جایزه بزرگ، که ۱۰،۰۰۰ دلار را دریافت می کند، رای می دهند. دومین جایزه ۵۰۰۰ دلار دریافت می کند.

برنده دانشجویی، که توسط هیئت داوران تعیین می شود، یک جایزه ۱۵۰۰ دلاری کسب خواهد کرد و برای درخواست بورسیه در رشته کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه نوادا لاس وگاس دعوت می شود.

ارزش کل بورس بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار تخمین زده می شود. اعطای وجوه براساس پیش نیازهای خاصی است که باید توسط گیرنده انجام شود.
این رویداد در زمینه تقویت متفکران خلاق در زمینه مهمان نوازی، مسافرت و طراحی کار می کند. تمام مفاهیم بر اساس اصالت، خلاقیت، طراحی، امکان سنجی و کیفیت انتخاب می شود.

راهنمای ارسال آثار:

• مفاهیم اصلی، ساخته شده و یا ساخته نشده را وارد کنید که چیزی در بازار ارائه می دهد که به طور گسترده ای در دسترس نیست.
• مفاهیم باید شامل اتاق ها و لابی / مناطق عمومی باشد.
• امکانات غذا / نوشیدنی (و دیگر امکانات) اختیاری هستند، اما توصیه می شود.
• ورودی چندگانه توسط یک شرکت کننده (یا شرکت) مجاز است.
اگر ورود شما به عنوان یک فینالیست انتخاب شود، باید بتوانید فرم افشا مدارک و اسناد رسمی را تأیید و تأیید صحت پروژه کنید.
• ساخته شده ساخته شده نوشته شده ۱۸ ماه قبل از رقابت.

علاوه بر خلاصه ای روشن و قانع کننده، تمامی مطالب باید همراه با طراحی و تجزیه و تحلیل هزینه باشد، که نشان می دهد چگونه می توان این مفهوم را در ۳-۵ سال آینده به دست آورد. نیاز به هر چیز باید در یک PDF کمتر از ۱۰۰MB وارد شود. PDF باید اسامی نامزدها و یا شرکت های مرتبط با آن را داشته باشد.

دانش آموزان در کنار حرفه ای ها در نظر گرفته می شوند. هیئت داوران همه نوشته ها و فهرست کوتاه را بررسی خواهد کرد. پس از ۳ فینالیست انتخاب خواهد شد. این فینالیست ها توسط هیئت داوران رادیکال نوآوری و تیم، در آماده سازی رویداد زنده در اکتبر ۲۰۱۹، هدایت خواهند شد. فینالیست ها ایده های خود را در برابر مخاطب زنده و هیئت داوران قرار خواهند داد. پس از ارائه سخنرانی ها، مخاطبان رای خواهند داد و مفهوم مورد علاقه خود را انتخاب می کنند. برندگان اعلام خواهد شد که شب است، و در سراسر اخبار مختلف منتشر خواهد شد.

فینالیست ها به شهر نیویورک می روند تا در یک رویداد زنده در پاییز ۲۰۱۹، در جایی که ایده های خود را در مقابل، طراحان و رهبران کسب و کار ارائه و رقابت کنند. اعضای مخاطب برای تعیین برنده جایزه بزرگ رای می دهند.

ثبت نام دانشجویان رایگان است و برای حرفه ای ها هزینه ۳۵۰ دلار برای هر پروژه ساخته نشده و ۵۵۰ دلار برای پروژه های ساخته شده است.

مهلت ثبت نام: ۳ آوریل ۲۰۱۹ (۱۴ فروردین ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا