فراخوانفراخوان عکاسی

رقابت عکاسی مجله Dodho 2019

پس از پذیرش قبل توجه توسط بخش صنعت و موفقیت بی سابقه ی نسخه های گذشته، Dodho Magazine دور جدید پذیرش آثار هنرمندان را شروع می کند.
تمام عکاسان حرفه ای و آماتور که چیزی برای نشان دادن به جهان دارند و یا مایل به انتشار کار خود در روشی معین شده هستند می توانند پورتفولیوها و تصاویر خود را از هر بخش از جهان ارائه دهند.

این رقابت اختصاص داده شده به ایجاد نقطه عطفی برای عکاسان با استعداد و پروژه های جدید با راه اندازی و یا گسترش کار این عکاسان در یک روش قطعی و موثر در صنعت عکاسی است.

فراخوان هنری مجله Dodho Magazine در سال ۲۰۱۹، تصمیم گیری برای انتخاب پروژه ها یا پورتفولیوهایی است که در مجله Dodho Magazine در نسخه ۰۸ منتشر خواهد شد، این نسخه در ماه آینده ماه ژوئن منتشر خواهد شد.
همانطور که در نسخه های گذشته، برگزار کننده ۶ عکاس خارق العاده را در اختیار مهمترین افراد صنعت عکاسی جهان قرار خواهد داد. در این نسخه از مجله Dodho بهترین عکاسان و آثار لحظه ای را کشف و نمایش خواهند داد. کار شما سزاوار مخاطبان وسیع است و این فرصتی است برای دیدن تصاویر شما توسط بهترین متخصصان صنعت عکاسی در سراسر جهان.

نسخه چاپی Dodho Magazine تنها انتشار با شخصیت حرفه ای و حرفه ای است و روحیه ارتقاء آن، برای کار شما برای رسیدن به شناخت بین المللی طراحی شده است. ابتدا به عنوان یک ابزار قدرتمند و قدرتمند برای انتشار استعدادهای جدید طراحی شده است، پس از آن فراوان شد پذیرش صنعت در نشر مرجع برای انتخاب و کشف عکاسان بزرگ با پروژه های خوشمزه و داستان های فوق العاده برای نشان دادن جهان است.

برگزارکنندگان هر تفسیر سبک و عکاسی را تنها با یک رویکرد منحصر به فرد و شخصی می پذیرند. از عکاسی تبلیغاتی، عکاسی خیابانی، هنری، پرتره، نود، چشم انداز، طبیعت، فونا، معماری، مد، عکاسی شهری یا مستند.
این پروژه ها توسط یک هیئت داوران حرفه ای و مرتبط در زمینه عکاسی داوری خواهد شد. همه پرتفوی ها و عکس های دریافت شده در دو حالت جلد و مجله از طریق چهار عنصر تعیین کننده ارزیابی می شوند:

• عوامل فنی
• عوامل ترکیب
• عوامل عاطفی و
• عوامل سبک

پس از پایان دوره ارائه، کارهای فینالیست ، و پرتفولیوها مجددا بررسی می شوند تا برای ارائه شده در نسخه جدید مجددا انتخاب شوند. تصمیم نهایی هیئت داوران در نیمه اول ژوئن به تمام عکاسان انتخابی منتقل خواهد شد.

هزینه ورودی: از ۱۰ تا ۶۰ یورو

آخرین مهلت ثبت نام:  ۳۱ می ۲۰۱۹ ( ۱۰ خرداد ۹۸)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید

www.dodho.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا