فراخوانفراخوان عکاسی

رقابت عکاسی بین المللی ViewPoint Gallery 2019

نمایش برندگان جوایز در ViewPoint Gallery در کانادا

این رقابت فرصتی است برای نمایش آثار عکاسان بمدت یک ماه در گالریِ ViewPoint ، که یک گالری عکاسی واقع در هالیفاکس، نووا اسکاتیا در خیابانی پر رفت و آمد در مرکز شهر و در قلبِ فعالترینِ جوامعِ هنری کانادا است.
شرکت در این رقابت عکاسی بین المللی برای عکاسان اقصی نقاط جهان آزاد است. هیچ گونه محدودیت موضوعی در این رقابت وجود ندارد. تصاویر ارسالی توسط گروهی مستقل متشکل از عکاسانِ باتجربه داوری می شود که در نهایت ۱۲ تصویر را جهت نمایش در گالری ViewPoint انتخاب می کنند.
ثبت نام در این رقابت تنها بصورت الکترونیک انجام می شود.

واجدان شرایط:
متقاضیان می توانند از اقصی نقاط جهان برای شرکت در این رقابت ثبت نام کنند. همچنین اعضای گالری ViewPoint و نیز بستگانِ نزدیک آنها می توانند در این رقابت شرکت کنند. تنها تصاویری مد نظر قرار می گیرند که توسط هنرمند خالق اثر که حق نشرآن را بصورت انحصاری در اختیار دارد برای شرکت در رقابت ارسال می شوند. هر یک از تصاویر برنده بمدت یک ماه از ژوئن ۲۰۱۹ تا مه ۲۰۲۰ بعلاوۀ ماهی که توسط گالری ViewPoint تعیین می شود، بنمایش در خواهند آمد. هنرمندان با ارسال آثار خود به این رقابت موافقت خود با چاپ و نمایش آثار و استفاده از تصاویرشان در آگهی ها و تبلیغات رسانه ای را اعلام می کنند. توجه داشته باشید که حق پخش و توزیع آثار ارسالی در تملک عکاسان باقی می ماند.

جوایز:
دوازده عکس جهت نمایش در گالری ViewPoint انتخاب خواهند شد؛ یک تصویر بصورت ماهیانه بنمایش در خواهد آمد. تصاویر برنده به صورت رایگان به حرفه ای ترین شکل چاپ و قاب گرفته خواهند شد. این تصاویر در وب سایت و خبرنامۀ ViewPoint تبلیغ خواهند شد.
این تصاویر همچنین به قیمت که توسط هنرمند خالق تعیین می شود بفروش خواهند رسید. چنانچۀ تصاویر قاب گرفته شده در گالری بفروش بفرسند، هنرمند خالق آن تمام مبغ فروش را منهایِ ۱۵ درصد کارمزد دریافت خواهند کرد. هر یک از نسخۀ های چاپی تصاویر که در گالری بفروش نمی رسند ظرف یک سال از زمان نمایش در گالری به شکلی مطمئن و ایمن از بین می روند. نسخۀ چاپی این آثار بفروش نرسیده به عکاسان بازگردانه نمی شود.

نحوۀ شرکت در رقابت عکاسی بین المللی ViewPoint:
لطفا فرم ثبت نام آنلاین را تکمیل و ۲۵ دلار آمریکا را توسط پی پال برای رقابت ارسال کنید. می تواند حداکثر ۳ تصویر را در به ازایِ هر ثبت نام ارسال کرد. امکان انجام بیش از یک ثبت نام وجود دارد.

  1. تصاویر خود را بدین شکل نامگذاری کنید: YourLastName_Title_of_Image.jpg. ثبت نام تصاویری که در نامگذاری آنها از این قالب استفاده نشده است، ناقص فرض شده و داوری نمی شوند.
  2. تصاویر در فضای رنگ sRGB و با ابعاد حداکثر ۱۹۲۰ پیکسل پهنا در ۱۰۸۰ ارتفاع باشند.
  3. در هنگام تکمیل فرم ثبت نام رقابت عکاسی بین المللی اطلاعات زیر را وارد: نام، شهر و کشور – عنوان اثر، در صورت بی عنوان اثر از این شکل نامگذاری استفاده کنید: Untitled_1, Untitled_2, or Untitled_3 – ایمیل مرتبط با حساب پی پال.
  4. بارگذاری تصاویر در قالب jpeg (حجم عکس نباید بیش از ۱ مگابایت باشد).
  5. فرم ثبت نام را تکمیل و تصاویر خود را بارگذاری کنید (برای انجام ثبت نام نیاز به حساب کاربری گوگل است). لینک پرداخت پی پال در پایین فرم ثبت نام قرار داد. با کلیک بر روی آن به صفحه ای می روید که در آن می توانید پرداخت خود را انجام دهید. مبلغ ۲۵ دلار آمریکا به ازاری هر فرم ثبت نام باید پرداخت شد (در صورتی که ثبت نام پس از ۱۵ مارس انجام شود)، برای ثبت نام هایی که پیش از ۱۵ مارس صورت پیزید مبلغ ۲۰ دلار آمریکا اخذ می شود. پرداخت با استفاده از پی پال اجباری است و ثبت نام های که بدین شکل انجام نگیرند، ناقص فرض می شوند و داوری نمی شوند.
  6. متعاقب انجام مراحل فوق ایمیل تأئیدی برای شما ارسال می شود که دریافت تصاویر و ثبت درخواست شما را تأئید می کند. در صورت عدم دریافت پیام تأدید لطفا از طریق info@viewpointgallery.ca با ما تماس بگیرید.
  7. تمامی ثبت نام ها باید تا شبِ ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ (۲۶ فروردین ۱۳۹۸) ثبت شوند. مبلغ ثبت نام قابل استرداد نیست.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۵ آوریل ۲۰۱۹ (۲۶ فروردین ۱۳۹۸)

واجدان شرایط: این محدودیت به لحاظ سن و محل سکونت برای شرکت در این رقابت وجود ندارد.

هزینۀ شرکت در رقابت:

  • ۲۵ دلار آمریکا (برای ثبت نام های پس از ۱۵ مارس ۲۰۱۹)
  • ۲۰ دلار آمریکا (برای ثبت نام های پیش از ۱۵ مارس ۲۰۱۹)

جهت ثبت نام به آدرس زیر مراجعه کنید:
https://goo.gl/forms/n2H0kkBTRSGCOePd2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا