طراحی صنعتیفراخوان

رقابت طراحی دوچرخه Ready to Paint

رقابت طراحی دوچرخۀ Ready to Paint که به تازگی توسط OPEN Cycle و DT Swiss، دو شرکتِ فعال در صنعت دوچرخه سازی، سازمان دهی شده از تمامی هنرمندان، طراحان و دانشجویان رشته های هنر، طراحی، و تجسمی برای شرکت در این رقابت دعوت بعمل می آورد.

 

هدف این رقابت پرداختنِ به گرایشِ رایجِ فعلی به مسئلۀ شخصی سازیِ وسایلی است که بطور روزانه با آن سر و کار داریم (نظیر دوچرخه ها و فریمِ دوچرخه ها) و دادنِ طرحی شخصی و فردی به محصولاتِ منتخبِ شرکت های سازمان دهندۀ این رقابت.

از علاقمندان دعوت می شود تا درفت های خود از چنین طرحِ سفارشی سازی شده ای را ارائه دهند. بدین ترتیب انتخاب طرح بطور کلی بسته به میل شرکت کنندگان است. با این وجود، شرکت کنندکان باید پیوندی شخصی با طرح ارائه شدۀ خود داشته و قادر به توصیف آن – بویژه در ارتباط با موضوع «دوچرخه» و/یا فرهنگ «دوچرخه سواری» – داشته باشند. شرکت کنندگان باید طراحی اولیۀ خود را از فریمِ دوچرخه، چرخ های دوچرخه، لباس دوچرخه سواری و زین اقتباس کنند.

داوران این رقابت به ترتیب شاملِ نمایندگان شرکتی و طراحانی از شرکت های شرکت کننده  در رقابت طراحی دوچرخۀ Ready to Paint هستند. دوچرخه در ذهن طراحان این وسیله جایگاهی رفیع به منزلۀ مظهر یک طرح صنعتی مبتکرانه، ابدی و در عین حال کاربردی دارد و برابر با یک «کار هنری» به معنای واقعی کلمه است. از طراحان سه طرح برتر برای شرکت در این رویداد در تاریخ سوم سپتامبر ۲۰۲۰ (۱۳ شهریور ۱۳۹۹) دعوت بعمل می آید. هزینه های اقامت و سفر توسط سازمان دهندگان تأمین می شود. نسخۀ ای از دفترچه این رقابت برای نفرات برتر اول تا بیستم ارسال می شود و هزینه های مربوط به چاپ و انتشار این دفترچه نیز بر عهدۀ سازمان دهندگان این رقابت است.

 

واجدان شرایط: این رقابت بطور عمده هنرمندان، طراحان و دانشجویانِ رشته های هنر، طراحی و تجسمی را هدف گرفته است.

 

جوایز: از طرح برندۀ این رقابت به عنوان طرح رویۀ نسخۀ تولید محدودِ فریم های دوچرخه های OPEN، چرخ های DT Swiss، لباس های دوچرخه سواری و زین های Artek استفاده خواهد شد. همچنین، منتخبی از بهترین آثار ارائه شده در رقابت طراحی در دفترچۀ رقابت منتشر می شوند.

شرکت در این رقابت رایگان است!

 

آخرین مهلت ثبت نام: ۹ اوت ۲۰۲۰ (۱۹ مرداد ۱۳۹۹)

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس رسمی رقابت بروید:

https://www.dtswiss.com/en/ready-to-paint

 

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *