فراخوانفراخوان گرافیکپوستر

رقابت بین المللی پوستر Posterheroes 2019

انجمن PLUG میزبانی هشت مسابقه Posterheroes را برگزار می کند و طرح های تبلیغاتی را در این زمینه دعوت می کند: یک پوستر برای یکپارچگی.

Posterheroes یک مسابقه بین المللی در مورد طراحی اجتماعی و ارتباطات اجتماعی است که از جامعه خلاق بین المللی می خواهد که پیام های قدرتمندی را از طریق پوستر ۵۰ × ۷۰ سانتی متر یا ۷۰ × ۱۰۰ سانتی متر در مورد مسائل اجتماعی و محیط زیست بیان کند.

شرکت کنندگان فرصتی برای برنده شدن جایزه نقدی، شرکت در بسیاری از نمایشگاه ها و رویدادها دارند و در نشریات و پروژه های سرمقاله Posterheroes نشان داده می شوند. مجموع صندوق جایزه نقدی برای سال ۲۰۱۹ ۵۰۰۰ یورو است.

Posterheroes امسال فرمت جدیدی ارائه کرده است. شرکت کنندگان می توانند پوستر و یا یک پوستر (ویدیو) ارسال کنند.

موضوع مسابقه – یک پوستر برای یکپارچگی – قصد دارد مردم از مسائل مربوط به یکپارچگی و پذیرش آگاهی یابند و به منظور ارتقاء “تنوع” به عنوان منبعی برای ایجاد جوامع “فردا” اقدام کنند.

پوسترهای برنده از طریق یک پنل انتخابی شامل متخصصین بین المللی در زمینه تصویر، انیمیشن، هنر، ارتباطات بصری (تا کنون ۵۵ نفر) انتخاب شده اند.

مسابقه Posterheroes، که در سال ۲۰۱۰ توسط انجمن PLUG ایجاد شده است، برای همه در دسترس است و هدف آن جذب جوانان و هنرمندان بین المللی است.

در سه سال گذشته، مجموعا ۷۸۶۳ پوستر از ۱۰۳ کشور مختلف ارائه شده است.

 هزینه ورود: رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۳ ژوئن ۲۰۱۹ ( ۱۳ خرداد ۹۸)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید

www.posterheroes.org

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا