فراخوانفراخوان تصویرسازی

جوایز تصویرگری آی جانگل 2021

جوایز تصویرگری iJungle هم اینک برای ثبت نام متقاضیان باز است!

جوایز iJungle، مسابقه ای که از هنر تصویرگری جهان تقدیر می کند، هم اینک برای دریافت آثار شما باز است و از تمامی تصویرگران، آژانس ها، نمایندگی ها، دانشجویان و اساتید سراسر جهان برای شرکت در این رقابت دعوت می کند. آثار برندگان برای چاپ در کتاب سالانه مسابقه انتخاب خواهند شد.

آثاری که برای نخستین بار از سال 2019 تا 2021 خلق یا منتشر شده باشند برای شرکت در مسابقه واجد شرایط هستند. در تمامی گروهها، هر تصویرگر می تواند حداکثر 5 اثر خود را برای ما ارسال کند.

آثار برتر توسط بهترین تصویرگران حال حاضر دنیا انتخاب خواهند شد.

تمامی آثار برگزیده در کتاب سالانه iJungle 2021 چاپ خواهند شد. این کتاب بصورت رایگان و آنلاین در فروشگاه iBook در دسترس هزاران نفر از مدیران هنری، تصویرگران، نمایندگان، گالری دارها و متولیان سرتاسر جهان قرار خواهد گرفت و به این ترتیب، باعث شناخته تر شدن نفرات برتر در سطح بین المللی خواهد شد.

طبقه بندی  

  • کتاب: آثار تصویرگری که بصورت کتابهای تصویری چاپی و دیجیتالی ویژه کودکان، جوانان و بزرگسالان تهیه شده اند، جلد کتب درسی، تصاویر داخلی، کتابهای تعاملی، کتابهای داستانی و غیر داستانی، مجلات با تیراژ کم، کتابهای هنرمندان.
  • تحریریه: آثاری که برای مجلات، روزنامه ها و نشریات دیگر تصویرسازی شده اند و شامل تصاویری برای مقالات، اخبار، کارتون ها، هجوهای سیاسی، گزارشات و موارد دیگر می شوند.
  • کمیک: آثاری که در قالب کمیک های چاپی و دیجیتالی و رمانهای گرافیکی کشیده شده اند (حداکثر شامل 5 تصویر/صفحه).
  • تجاری: آثاری که بصورت تبلیغات چاپی یا دیجیتالی، لوازم جانبی، پوستر، کارت تبریک، گزارشهای سالانه، بسته بندی، بروشور، جزوه، تقویم، اسباب بازی، اسبازیهای واینل (هنری)، اسباب بازیهای مخملی، سی دی، دی وی دی، جلد صفحه گرامافون، تمبر، بازیهای تخته ای، انیمیشن یا وبسایت و دیگر موارد طراحی شده و به شکل تجاری سفارش داده شده اند.
  • استعداد جوان (دانشجویی): پذیرای تمامی دانشجویان تصویرگری از تمامی کشورها است.
  • خودتبلیغی: آثار منتشر نشده، هنر گالری، کارهای شخصی یا تجربی، آثاری که سفارش داده شده اند ولی توسط افراد حرفه ای منتشر نشده اند.

شرایط ارسال آثار  

آثار خود را با فرمت JPG، با وضوح 72، مدل رنگی RGB (و نه CMYK)، 1024 پیکسل در طولانی ترین ضلع، و با حجم کمتر از 500 کیلوبایت ارسال کنید. پس از تصمیم نهایی هیئت داوران، از برندگان خواسته می شود تا یک فایل جدید با وضوح بالاتر بفرستند.

افراد واجد شرایط

شرکت در این رقابت برای تصویرگران، آژانس ها، نمایندگان، دانشجویان و اساتید سراسر جهان آزاد است.  

جوایز مسابقه

  • بهترین بهترین ها (از میان برندگان مدال طلا انتخاب می شود)
  • حداکثر یک مدال طلا برای هر گروه (رویهم 6 مدال طلا)
  • حداکثر 20 جایزه شایستگی برای هر گروه (رویهم 140 جایزه شایستگی)

به تمامی طراحان برگزیده، یک گواهی اعطا خواهد شد. مجلات الکترونیکی بصورت اختصاصی با برندگان مدال طلا مصاحبه خواهند کرد و رسانه های اجتماعی نیز به شکلی گسترده آثار آنها را تبلیغ خواهند کرد.

هزینه ورود  

آثار تکی یا دانشجویی: 22 دلار آمریکا 

آثار چند تصویری (حداکثر 5 تصویر): 44 دلار آمریکا

آخرین مهلت ثبت نام: 17 اکتبر 2021 ( 25 مهر 1400)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا