فراخوانپوسترگرافیک و تصویرسازی

جشنواره طراحی گرافیکی WHY

جشنواره طراحی گرافیکی WHY خواستار ارسال طرح های پوستر برای مسابقه پوستر “از نظر جسمی دور، با ارتباط اجتماعی” است.

این مسابقه پوستر با الهام از همه گیری COVID-19 ، جشنواره طراحی گرافیک WHY در فلورانس از همه افراد خلاق دعوت می کند تا مفهوم فاصله فیزیکی و اجتماعی را در نظر بگیرند، برای ادای احترام به لحظه های ارتباط و همبستگی و وحدت انسانی شکست ناپذیر ما را مورد ستایش قرار دهند.

از اوایل ماه مارس ، عبارتی که همه جا می شنیدیم فراخوانی برای حفظ فاصله اجتماعی بود.

دوری از یکدیگر سخت ترین کار برای بشر است، زیرا این خلاف طبیعت ماست، به ویژه هنگامی که به اوقات سخت می رسیم. غریزه طبیعی زنده ماندن ما را وادار می کند که کنار هم بمانیم. وقتی می ترسیم، یا زیر فشار استرس هستیم، وقتی که در زندگی خود تغییر سختی را تجربه می کنیم، به عزیزانمان تکیه می کنیم، دست یکدیگر را می گیریم و بغل می کنیم، صحبت می کنیم و سعی می کنیم از یکدیگر حمایت کنیم. حضور در کنار یکدیگر در لحظه سختی از مهمترین کارکردهای جامعه است. با این مسابقه پوستر، برگزار کننده از همه افراد خلاق دعوت می کند تا مفهوم فاصله فیزیکی و اجتماعی را در نظر بگیرند، برای ادای احترام به لحظات ارتباط و همبستگی، و وحدت انسانی شکست ناپذیر ما را جشن بگیرند.

شرایط ارسال:

➜ پوستر ارسالی باید ۷۰ در ۱۰۰ سانتی متر باشد ، به صورت عمودی باشد و با فایل JPG ، PNG ، PDF یا RGB ، حداکثر ۱۰ مگابایت ذخیره شود.

➜ تمام پوسترها باید پس از ۱ مارس ۲۰۲۰ منتشر شده باشند.

➜ پوسترها باید به آدرس contest@whyfestival.com ارسال شوند.

پوستر برنده در طی چهارمین دوره جشنواره طراحی گرافیکی WHY ، که قرار است از ۱۲ تا ۱۵ نوامبر سال ۲۰۲۰ در هتل دانشجو در فلورانس برگزار شود، اعلام خواهد شد.

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۵ اکتبر ۲۰۲۰ ( ۴ آبان ۹۹ )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سات فراخوان مراجعه کنید: https://whyfestival.com

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن