فراخوانفراخوان فیلم

جشنواره بین المللی فیلم Revelation Perth

جشنواره بین المللی فیلم Revelation Perth به عنوان یکی از هیجان انگیزترین جشنواره های مستقل در استرالیا به شمار می رود و از ۴ تا ۱۷ ژوئیه ۲۰۱۹ اجرا خواهد شد.

جشنواره بین المللی فیلم Revelation Perth در حال پذیرش در سال ۲۰۱۹ است و فیلم سازان را از سراسر جهان دعوت می کند تا کار خود را ارائه دهند.

Revelation به عنوان یکی از هیجان انگیزترین جشنواره های مستقل در استرالیا به شمار می رود و از ۴ تا ۱۷ ژوئیه ۲۰۱۹ در پرت اجرا خواهد شد.

این جشنواره رقابتی است و منحصر به فرد در جریان جشنواره سینمایی فیلم، با بحث های انتقادی، بحث های خلاقانه و مبادله باز از ایده ها ارائه می دهد. در کنار نمایش بیش از ۱۴۰ فیلم، کارگاههای آموزشی، فرصت های شبکه سازی و ارتباطات و کنفرانس دانشگاهی استرالیا در همکاری با جشنواره فیلم برگزار می شود. این فیلم بیش از ۵۰۰ فیلم را برای انتخاب فیلمسازان داخلی و بین المللی ارائه می دهد و از فیلمهای برتر جهان و استرالیا در تمام ژانرهای مختلف استفاده می کند.

ارسال ها می توانند شامل ویژگی های روایت، مستند، فیلم کوتاه، انیمیشن، کار تجربی و … باشد.

این رویداد که در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد، به یک جشنواره بین المللی مشهور فیلم، نمایش کارهای بی نظیر و ارائه پلت فرم برای روش های متمایز برای تولید، توزیع و نمایشگاه تبدیل شده است.

هزینه ورود ۴۰ دلار (دلار استرالیا) است.

مهلت ثبت نام : ۱ آوریل ۲۰۱۹ (۱۲ فروردین ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا