فراخوانفراخوان عکاسی

جایزۀ بین المللی عکس BBA 2020

فراخوان جایزه بین المللی عکس BBA سال ۲۰۲۰ برای عکاسان هنرهای زیبا – سازماندهی شده توسط گالری BBA و بعنوان بخشی ازهفتۀ عکاسی اروپا (EMOP) در سال ۲۰۲۰ – از تمامی عکاسان و هنرمندان نوظهور از سرتاسر جهان برای شرکت در این رقابت دعوت بعمل می آورد.

جایزۀ بین المللی عکس BBA، طرحی سالانه از طرفِ گالری BBA در شهر برلین است که از بهترین استعدادها و عکاسان هنرهای زیبا از گراگرد جهان برای شرکت در این رقابت دعوت می کند. هدفِ گالری BBA که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد کشف و معرفیِ هنرمندانی با استعداد و ایده های منحصر بفرد، بینشی ژرف، و سبکی گیراست. سن و تحصیلات مهمترین معیار برای ما نیست، بلکه اصالت، پشتکار، حرفه ای گری، و آثار هنری فوق العاده چیزهایی هستند که بدنبال آنیم. هیچ نوع محدودیتی به لحاظ موضوع، مدیوم عکاسی، یا پیشینۀ تحصیلی وجود ندارد و این رقابت پذیرای چیدمان ها و آثار مفهومی است.

آثار ارسالی توسط جمعی از زبده ترین عکاسان حرفه ایی مانند نیکیتا تیریوشین (عکاس برندۀ جایزه در دوره های پیشین)، جین ساداکان (هم بنیانگذار EyeEm و هفتۀ عکس برلین)، و توماس لیکت مدیر پیشینِ Eye On – هفتۀ عکس وین و داور هفتۀ عکس اروپا داوری می شوند.

داوران این رقابت بدنبال نوآورانه ترین مفهوم، زیان زیبایی شناختی، و رویکرد منحصر بفرد در این مدیوم هستند.

 

چهار عکس برتر جهت نمایش در گالری BBA بعنوان بخشی از هفتۀ عکاسی اروپا در اکتبر ۲۰۲۰ انتخاب می شوند. برای برندۀ نهایی یک نمایشگاهِ انفرادی در گالری BBA در شهر برلین ترتیب داده می شود و آثارش بمدت یکسال توسط این گالری تبلیغ می شود.

 

هزینۀ شرکت در فراخوان: ۲۶ یورو برای ثبت نام در مهلت اولیه فراخوان (۲۸ ژوئن ۲۰۲۰ – ۸ تیر ۱۳۹۹) و از این تاریخ به بعد مبلغ ورودی افزایش می یابد.

واجدان شرایط: شرکت در این رقابت برای تمامی هنرمندان نوظهور و عکاسان ۱۸ سال و بالاتر، بدون توجه به پیشینه و ملیتشان، آزاد است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۶ اوت ۲۰۲۰ (۵ شهریور ۱۳۹۹)

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس رسمی فراخوان بروید:

https://bba-gallery.com/photography-prize

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن