فراخوانفراخوان عکاسی

جایزۀ استعداد نوظهور لنزکالچر ۲۰۱۸

 

فراخوان جایزۀ استعداد نوظهور لنزکالچر ۲۰۱۸ آمادۀ دریافت آثار عکاسان است.

 

لنزکالچر از علاقمندان دعوت می کند تا در پنجمین رقابت عکاسی سالانۀ خود با عنوان جایزۀ استعداد نوظهور برای سال ۲۰۱۸ شرکت کنند. هدف از این رقابت شناسایی ۵۰ استعداد نوظهور در عکاسی از اقصی نقاط جهان است.

جایزۀ استعداد نوظهور که اکنون در پنجمین سال برگزاری خود قرار دارد و توسط لنزکالچر سازماندهی می شود درصدد شناسایی برترین عکاسان نوظهور در سراسر دنیاست.

این جایزۀ عکاسی از زمان شروع بکار خود صدها عکاس نوظهور را در عرصۀ جهانی معرفی کرده است. اگر تصور می کنید که آثار شما می توانند تحسین و استقبال جهانی را بدست آورنند، این جایزه به شما در رسیدن به چنین جایگاهی کمک خواهد کرد.

لنزکالچر درصدد مشاهدۀ آثار عکاسانی از سرتاسر دنیاست که هنور در سطح بین المللی به نمایش در نیامده اند. هدف این فراخوان شناسایی دیدگاه های نو و الهام بخش از تصویرسازان نسل آینده است. امروز زمان آن است تا بهترین آثار خود را بدنیا نشان دهید.

داوران بین المللی این رقابت کار انتخاب آثار ۵۰ استعدادِ برجسته را از میان تمام فرهنگ ها، تمام نقطه نظرات، تمامی ژانرها، بدون هیچ محدودیت سنی برعهده دارند.

آثار منتخب ۵۰ استعداد نوظهور در گالری کلامپ چینگ در شهر نیویورک به نمایش در خواهند آمد. این گالری از زمان شروع به کار خود در سال ۲۰۰۷ گروه برجسته ای از هنرمندان را گرد هم آورده است  که طیف کاملی از هنرعکاسی معاصر را عرضه داشته اند.

حق تکثیر و نشر آثار بطور کامل در اختیار عکسان قرار خواهد شد.

 

جوایز

آثار تمامی برندگان، پاییز امسال در گالری کلامپ چینگ در شهر نیویورک به نمایش در خواهند آمد. سایر مزایای شرکت در این رقابت شامل نمایش آثار منتخب در فستیوال های عکاسی بین المللی، چاپ آثار در سومین جلد کتاب بهترین هایِ لنزکالچر، و دریافت بازخورد عکاسان حرفه ای در خصوص تمامی اثار ارسالی در شکل یک نقد و بررسی مکتوب است.

آثار منتخب داوران به مدت یک سال در جشنواره ها و رویدادهای عکاسی در سراسر جهان به نمایش در خواهند آمد.

هر یک از اعضای هیئت داوران یک عکاس را بعنوان انتخاب هیئت داوران برای دریافت کمک هزینۀ ۲ هزار و ۵۰۰ دلاری انتخاب خواهد کرد. در مجموع ۲۰ هزار دلار در قالب کمک هزینه (گرنت) به برندگان اهدا خواهد شد.

 

آخرین مهلت: ۵ سپتامبر ۲۰۱۸ (۱۴ شهریور ۱۳۹۷)

هزینۀ ورود: ۶۰ دلار برای هر شرکت کننده (برای یک مجموعۀ ۱۰ عکسی مرتبط با هم). برای شرکت کنندگان دانشجو نیز تا ۳۰ درصد تخفیف در هزینۀ ورودی وجود دارد.

واجدان شرایط: شرکت در این رقابت برای تمامی عکس های آماتور و حرفه ای ۱۸ سال و بالاتر آزاد است.

 

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جایزۀ استعداد نوظهور لنزکالچر ۲۰۱۸ به سایت فراخوان مراجعه کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا