طراحی صنعتیفراخوان

جایزه طراحی بین المللی Porada 2020

جایزه طراحی بین المللی Porada 2020 ، تبلیغ شده توسط Porada ، برند برتر طراحی ایتالیایی و POLI.design ، تحت حمایت ADI ، انجمن طراحی صنعتی نسخه جدید مسابقه بین المللی طراحی است که اخیراً برای ثبت نام علاقه مندان اعلام شده است ، امسال بر صندلی های مختلف تمرکز دارد.

چالش این رقابت، تفسیر ارزش ها و هویت Porada ، از طریق ایجاد مفاهیم ابتکاری برای صندلی های مختلف است که در آنها استفاده از چوب جامد رواج دارد (اما لزوماً منحصر به این ماده نیست).

دستورالعمل ها:

نوآوری ، اصالت و جستجوی راه حل های جدید طراحی برای فرآیندهای نجاری دستورالعمل اصلی چالش است.

پروژه های مربوط به نسخه ۲۰۲۰ باید اصلی و منتشر نشده باشند. آنها باید استفاده از فن آوری های تولید و فرآیندهای نجاری و اتمام معمولی چوب جامد را ارتقا دهند. پروژه ها همچنین باید با عملکرد خاص، مطابق با استانداردهای ایمنی فعلی، با خصوصیات ارگونومیک، و با مشخصات محیطی و طراحی پایدار مطابقت داشته باشند.

چوب، چه در نوع طبیعی، و چه در چوب های پرداخت شده که توسط شرکتها استفاده می شود، یا رنگ شده باشد، می تواند با فلز، آینه، کریستال، چرم، یا پارچه ترکیب شود.

شرایط ارسال:

۱٫ گزارش مختصر (حداکثر ۳۰۰۰ کلمه) که انگیزه ها ، مفهوم کلی ، ویژگی های طراحی پروژه و توضیحات در مورد مطالب مورد نیاز را بیان می کند. فایل pdf این گزارش در جهت عمودی بر روی کاغذ ISO-A4 paper 21 x 29.7 cm ارائه شود.

۲٫ نقشه های فنی متشکل از سه برد در جهت افقی در ISO-A3 42 x 29.7 cm ، با فرمت pdf.

برد ها شامل موارد زیر است:

• صفحه ۱: یک مرور کلی ، سناریوهای مرجع و حالت های استفاده، مود برد، مفهوم کلی شیء در زمینه استفاده و منابع الهام.
• صفحه ۲: ​​نقشه های فنی: نقشه ها ، ارتفاعات ، بخش ها ، پیش بینی های آکسونومتریک، نماهای منفجر شده، طراحی نقشه های ذکر شده در مقیاس مناسب و مشخصات جزئیات و انتخاب مواد ، که مهم تلقی می شوند.
• صفحه ۳: نمایش شی ، ارائه ، عکس از مدل. بردهای ارائه باید با هم در یک pdf واحد با حداکثر اندازه پرونده ۵ Mb ترکیب شوند.

۳٫ تصویر پیش نمایش پروژه ، در قالب jpg (حداکثر اندازه فایل ۱ Mb) ، خلاصه ای از ویژگی های برجسته (که ممکن است با رندر یا تصویر دیگری که مهم به نظر می رسد مطابقت دارد) باشد و این اولین تصویری است که توسط داوران مشاهده می شود. پروژه.

داوران متشکل از کارشناسان مشهور این حوزه ، سه پروژه برنده را برای هر دو دسته (دانشجویان و حرفه ای ها) داوری و انتخاب می کند.
در ارزیابی ورودی ها ، داوران این موارد را در نظر می گیرند: اصالت آنها ، میزان نوآوری و پیگیری راه حل های طراحی جدید مربوط به فرآیندهای معمول مورد استفاده در چوب جامد ، آزمایش با مواد و اتمام سطح ، ظرفیت پروژه ها برای تعریف و پیش بینی سناریوهای استفاده و مفاهیم نوآورانه در استفاده از مبلمان چوبی و مبلمان معاصر ، با توجه به تصمیمات تایپولوژیکی ، تکنولوژیکی و مورفولوژیکی.

افرادی که توانسته اند با ارائه پروژه های ابتکاری و اصلی روح این رقابت را درک کنند ، در طول هفته طراحی ۲۰۲۰ در نمایشگاه پورادا (از طریق بورگوسپسو ۱۸ در میلان) جوایزی اهدا می شوند.

شرکت در این رقابت رایگان است.

جوایز زیر اهدا می شود:

رده حرفه ای:

• جایزه اول: ۳۰۰۰ یورو
• جایزه دوم: ۲٫۰۰۰ یورو
• جایزه سوم: ۱٫۰۰۰ یورو

رده دانش آموزی:

• جایزه اول: ۲٫۰۰۰ یورو
• جایزه دوم: ۱٫۲۰۰ یورو
• جایزه سوم: ۸۰۰ یورو

پروژه های برنده این مسابقه همچنین نمونه سازی شده و احتمالاً در مرحله بعدی توسط پورادا تولید می شود.

آخرین مهلت ثبت نام: ۶ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۱۶ آبان ۹۹ )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://www.porada.it

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن