فراخوانفراخوان هنری

جایزه بین المللی هنر YICCA 2021

جایزه بین المللی هنر YICCA 2021 اکنون برای ثبت نام باز است!

جایزه بین المللی هنر YICCA 2021 ، یک مسابقه بین المللی برای هنرمندان برگزار شده توسط انجمن موهو اخیراً برای ثبت نام با هدف ارتقا هنرمندان فراخوان خود را اعلام کرده است، و به هنرمندان این فرصت را می دهد تا به بازار بین المللی هنر معاصر بپیوندند.

انجمن موهو اخیراً اعلام کرده است جایزه بین المللی هنر YICCA 2021 ، فراخوان بین المللی هنرمندان است که برای متخصصان و نه تنها از هر کشور در جهان آزاد است.

بین المللی بودن و شبکه سازی این هنر را فرصتی بزرگ برای هنرمندان می داند که می توانند جایزه نقدی را بدست آورند و فرصت دارند آثار ارسالی را در یک گالری هنری از یک شهر اروپایی به نمایش بگذارند.

انواع آثار هنری معاصر در این مسابقه هنری مجاز است: نقاشی، طراحی، مجسمه، عکس، گرافیک، میکس مدیا، ویدئو، اینستالیشن و پرفورمنس. همه تکنیک ها مجاز است.

همه آثار توسط یک عکس یا یک فیلم ارائه می شوند که باید شرح کار به همراه آن ارائه شود. همه آثار باید برای نمایشگاه نهایی در دسترس باشد و باید به مالکیت هنرمند باشد.

تصمیم نهایی هیئت داوران منجر به انتخاب 18 هنرمند می شود که در نمایشگاه نهایی شرکت خواهند کرد. از 18 هنرمند نهایی شرکت کننده در این نمایشگاه رتبه های اول و دوم معرفی می شوند که یک جایزه نقدی دریافت می کنند.

برندگان در 10 می 2021 اعلام می شوند.

هزینه های ثبت نام:

هزینه ورود به تعداد آثار ارسالی بستگی دارد و از 45 یورو برای 1 اثر هنری شروع می شود. اگر آثار هنری بیشتری ارسال کنید تخفیف دریافت خواهید کرد.

چه کسی می تواند شرکت کند؟
این مسابقه برای همه هنرمندان یا گروه های هنرمندان و متخصصان از هر کشوری آزاد است. هیچ شرایط خاصی برای ورود وجود ندارد.

جایزه
دسته اول و دوم به ترتیب 3000 و 1000 یورو جایزه دریافت می کنند.

هنرمندان منتخب این فرصت را خواهند داشت که آثار ارسالی را در یک گالری هنری از یک شهر اروپایی به نمایش بگذارند.

آخرین مهلت ثبت نام: 16 آپریل 2021 ( 27 فروردین 1400)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا