فراخواننقاشی و طراحی

تاکِدا آرت / کمک کنید تا بر مشکلات غلبه کنیم  ۲۰۱۷

رقابت هنری دانشجویی

رقابت هنری دانشجویی با عنوان «تاکِدا آرت / کمک کنید تا بر مشکلات غلبه کنیم» آخرین مهلت دریافت آثار خود را اعلام می کند.

 

سومین دورۀ رقابت هنری در قالب یک پروژۀ اجتماعی – فرهنگی که توسط شرکت داروسازی تاکِدا سازمان دهی می شود اقدام به اعلام آخرین مهلت دریافت آثارِ تمامی هنرآموزانِ موسسات و دانشکده های بین المللی هنر می کند.

 

توضیحات

شرکت داروسازی تاکِدا به همراه آکادمیِ طراحی و هنرهای کاربردی اِستروگانوا (واقع به مسکو) و بنیاد فرهنگی اِکاترنیا اقدام به برگزاری یک رقابت بین المللی هنری برای هنرآموزان مدارس و و دانشکده ها می کند. این رقابت در سومین سال برگزاری خود قرار دارد و قرار است که بخشی از پروژۀ اجتماعی فرهنگی بزرگ «تاکدا. درد و اراده» باشد که هدف آن حمایت از گسترشِ مراقبت ها و درمان های تسکین بخش و توسعۀ فناوری های نو در بخش دارو است.

مقصودِ این رقابت عبارت از شناسایی با استعدادترین هنرآموزانِ مدارس و دانشگاه های هنری و نیز جلب توجۀ عموم به اهمیت توسعۀ درمان های تسکین دهنده و فناوری های نو در بخش دارو است.

موضوع رقابت «تاکدا. هنر/ دستگیری. پیشرفت» انعکاسگر توسعۀ پرشتابِ فناوری های نوین در تمامی جنبه های حیات آدمی و در پزشکی و داروسازی است. با این وجود همگام با پیشرفت فناوری، بیادآوری ارزش های ابدیِ انسانی نظیر حمایتِ متقابل، مهربانی و توجه به یکدیگر و پرستاری و مراقبت از بیماران حائز اهمیت است.

آثار ارسالی برای رقابت باید نمایانگر برداشت هنرمند از موضوع مذکور با استفاده از انواع شیوه ها از نقاشی فیگوراتیو تا آبستره باشد. آثار شرکت داده شده در این رقابت می توانند از انواع گوناگونی از شیوه ها و تکنیک ها بهره گیرند: نقاشی بر روی بوم، طراحی، آب رنگ یا گواش روی کاغذ بعلاوۀ چاپ های گرافیک. ابعاد آثار نباید بیشتر از یک متر (در طول) باشد.

ثبت نام در این رقابت از طریقِ فرم های الکترونیکِ آنلاینِ موجود در سایت امکان پذیر است. فرم ثبت نام باید حاوی اطلاعات دیگری در خصوص هنرمند (یک قطعه عکس و یک بیوگرافی کوتاه)، توضیح مختصری در خصوص اثر و تصویر الکترونیک اثر (در ابعاد ۱۸۰۰ در ۱۲۰۰ پیکسل باشد).

مراسم اهدای جوایز در ماه دسامبر ۲۰۱۸ در بنیاد فرهنگی اکاترنیا در مسکو برگزار می شود.

 

آخرین مهلت: ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۸ (۲۵ شهریور ۱۳۹۷)

واجدان شرایط: شرکت در این رقابت برای تمامی هنرورزانِ موسسات و دانشکده های بین المللی هنری آزاد است.

هزینۀ ورود: رایگان

 

جوایز: جوایز نقدی از طرف سازمان دهندگان این رویداد به شش نفر اول رقابت هنری «تاکدا. هنر/ دستگیری. پیشرفت» اهدا می شود. همچنین جوایز ویژه ای از طرف شرکت داروسازی تاکِدا به شش نفر اول اعطا خواهد شد. هفت نفر از شرکت کنندگان در این رقابت برای حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه آثار برگزیدگان به مسکو سفر خواهند کرد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رقابت «تاکدا آرت / کمک کنید تا بر مشکلات غلبه کنیم» به آدرس رسمی فراخوان مراجعه کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا