بورسیه و اقامتفراخوان

رزیدنسی هنری چاپ دستی مراکز هنری اوردلا و له‌لمب فرانسه

مراکز هنری اوردلا و له‌لمب از 12 اردیبهشت تا 8 مرداد 1402 به یک هنرمند ایرانی حوزه تجسمی، اقامتی با هدف کسب تجربه فنی و اجرای چاپ دستی (لیتوگرافی، گراوور و …) و همچنین پیگیری پژوهش هنری ارائه می‌دهند.

از هنرمند منتخب دعوت می‌شود برای کسب تجربه و ادامه پژوهش خود در URDLA در زمینه چاپ دستی تصاویر (لیتوگرافی، گراوور و …) در این مرکز اقامت گزیند.

له‌لمب نیز یک رزیدنسی با هدف پژوهش و/یا تولید اثر هنری ارائه می‌دهد. بسته به نیاز هنرمند، زمانی برای تعامل حرفه‌ای با پژوهشگران، مدیران هنری و هنرمندان شاخص در نظر گرفته می‌شود.

برنامه حاضر با حمایت وزارت اروپا و امور خارجه فرانسه برگزار می‌گردد.

تقویم
- فراخوان از 16 بهمن تا 14 اسفند 1401 باز است.
- اعلام نتایج 10 فروردین 1402
- رزیدنسی از 12 اردیبهشت تا 8 مرداد 1402 برگزار می‌شود.

شرایط لازم
فراخوان حاضر مختص هنرمندان ایرانی ساکن و مشغول به کار در ایران، بدون محدودیت سنی و حداقل ۵ سال سابقه کار حرفه‌ای می‌باشد.
رشته‌های مربوطه : هنرهای بصری

تشکیل پرونده
پرونده داوطلبی می‌بایست تا قبل از 14 اسفند 1401 ساعت ۲۳:۵۹ به وقت پاریس به آدرس ایمیل زیر ارسال شود و در قسمت موضوع قید شود “résidence-estampes”
residences.france@diplomatie.gouv.fr

ارتباط با ما
residences.france@diplomatie.gouv.fr

آیین نامه

وب سایت سفارت

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا