بورسیه و اقامتفراخوان

فراخوان اقامت هنری آلمان Passage 2023

برای برنامه AiR «Passage» 2023، Kultur- und Kunstverein Kemberg e.V. و Polygona Kunstverein (انجمن فرهنگ و هنر کمبرگ؛ انجمن هنری Polygona) مشتاقانه منتظر دریافت برنامه های عکاسی و فیلم از هنرمندان ملی و بین المللی در برنامه اقامت هنری خود هستند. دو محل اقامت برای ژوئن 2023 وجود دارد. با یک اقامت اعطا شده به یک هنرمند زن که همچنین یک مادر است – که در این دستورالعمل بیشتر به عنوان والد هنرمند زن اشاره شده است.

این اقامت در سال 2023 وارد دور سوم اقامتگاه های “Passage” می شود و سال جدید را مستقیماً با فراخوان برای پذیرش هنرمند افتتاح می کند. برای برنامه Artist-in-Residence “Passage” 2023، مشتاقانه منتظر دریافت برنامه های کاربردی مبتنی بر عکاسی و فیلم است. دو اقامتگاه برای ژوئن 2023 وجود دارد که یک اقامتگاه به یک هنرمند زن اعطا می شود که همچنین یک مادر است. امسال برخی اصلاحات وجود دارد، به عنوان مثال. هنرمند زن با یک فرزند حمایت مالی بیشتری دریافت می کند. ما همچنین از هنرمندان اقامتی در بخش ساکسون Dübener Heide پذیرایی خواهیم کرد.

درخواست ها باید تا 28 فوریه 2023 از طریق ایمیل به info[at]passageair.org ارسال شوند. جزئیات مورد نیاز برای درخواست عبارتند از: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل معتبر. علاوه بر این، اطلاعات زیر باید به صورت یک pdf (حداکثر 15 مگابایت) به ایمیل پیوست شود:

• رزومه هنری
• پروژه کاری برنامه ریزی شده در طول اقامت (حداکثر 2000 کاراکتر)
• نمونه کار معنی دار

بودجه شامل:

• ترتیب و فرض هزینه های اقامت در Dübener Heide برای مدت اقامت چهار هفته ای در ژوئن 2023
• فرض هزینه سفر برای ورود و خروج حداکثر تا 500 یورو
• کمک هزینه یکباره 1000 یورو
• فرض هزینه های حمل و نقل در طول اقامت تا حداکثر 150 یورو
• برای پدر و مادر هنرمند زن، فرض هزینه سفر کودک و مراقبت موقت از کودک برای مدت اقامت حداکثر تا سقف 600 یورو.

شرکت در این اقامت رایگان است.

آخرین مهلت 28 فبریه 2023 ( 9 اسفند 1401)

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام خدمت اساتید محترم
    منبت کار و معرق کار هستم و علاقمند در فراخوان ها .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا