فراخوانفراخوان تصویرسازی

فراخوان تصویرسازی Fábrica 2024

توضیح کوتاه:

Fábrica das Histórias – Casa Jaime Umbelino دومین دوره مسابقه تصویرسازی دوسالانه را با موضوع «مقاومت» ارائه می‌کند.

هدف اصلی این مسابقه ارتقای تصویرسازی به عنوان یک رشته هنری، نزدیک کردن تصویرگران به میراث فرهنگی تورس ودراس اسپانیا و ایجاد خلاقیت هنری جدید است.

هنرمندان در زمینه تصویرسازی در سن قانونی می توانند آثار خود را به صورت کاغذی و با استفاده از تکنیک های آزاد در قالب پرتره 30 در 40 سانتی متر ارسال کنند.

برای شرکت در مسابقه، فرم آنلاین را در وب سایت شورای شهرداری تورس ودراس تکمیل کنید، یک کپی از آثار هنری خود را با فرمت JPEG و وضوح 300 DPI بارگذاری کنید. اصل یا تصاویر در فرمت دیجیتال، چاپ شده بر روی کاغذ با کیفیت، باید فقط با امضا در پشت تصویر مشخص شود.

نمایشگاهی از تصاویر منتخب از 16 مارس تا 31 ژوئیه 2024 در FH-CJU به نمایش گذاشته خواهد شد و شرکت کنندگان یک کاتالوگ مسابقه دریافت خواهند کرد. هنرمندانی که در زمینه تصویرسازی به سن قانونی رسیده‌اند، به ترتیب 1500 و 500 یورو برای رتبه‌های اول و دوم جایزه دریافت می‌کنند و تصاویر بخشی از مجموعه هنری سازمان می‌شوند.

این مسابقه توسط شورای شهرداری تورس ودراس و با مشارکت مسیر تاریخی خطوط تورس ودراس برگزار می شود.

برای درخواست و دستورالعمل های ارسال خاص، لطفاً وب سایت رسمی را بررسی کنید.

شرکت در مسابقه رایگان است.

مهلت ثبت نام:

5 دسامبر 2023 (۱۴ آذر ۱۴۰۲)

فایلهای پی دی اف زیر توضیحات بیشتر رقابت است:

PT participation rules

Contest entry rules

Copyright statement

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا