بورسیه و اقامتفراخوان

فلوشیپ تحصیلی حقوق بشر و هنر در نیویورک Bard College 2023

مرکز شبکه دانشگاه جامعه باز برای حقوق بشر و هنر از متقاضیان برای دو بورسیه تحقیقاتی و آموزشی یک ساله در زمینه حقوق بشر و هنر دعوت می کند. این موقعیت ها برای افرادی که در زمینه های مختلفی که حقوق بشر و هنر تلاقی دارند، از جمله هنرمندان، کیوریتورها، محققان، نویسندگان، فیلمسازان، مدافعان و فعالان، آزاد است. این بورسیه ها یک دوره یک ساله، یعنی دو ترم تحصیلی، از 1 ژوئیه 2023 تا 30 ژوئن 2024 را پوشش می دهند و با حقوق تمام وقت و مزایای بهداشتی پشتیبانی می شوند. این موقعیت ها در کالج بارد، آناندل-آن هادسون، نیویورک مستقر هستند.

(این یک فرصت تحصیلی است و از طرف دانشگاه است پس مدرک زبان لازم دارد)

انتظارات

در طول سال تحصیلی 2023-2024، بورسیه گیرنده تحقیقات یا تمرین خود را بر نقاط تلاقی حقوق بشر و هنر متمرکز خواهند کرد و به عنوان بخشی از تیمی از اساتید و دانشجویان در مرکز کار خواهند کرد. علاوه بر این، از همکاران انتظار می رود:

یک سخنرانی عمومی در طول سال انتصاب خود در مورد موضوع مرتبط و بر اساس کار خود ارائه دهید.

طراحی و تدریس یک دوره تحصیلات تکمیلی در هر ترم در برنامه کارشناسی ارشد حقوق بشر و هنر، با این درک که چنین دوره هایی برای کالج بارد و جوامع OSUN باز خواهد بود.

فعالانه در زندگی عمومی مرکز حقوق بشر و هنر OSUN شرکت کنید، از جمله شرکت در یا سازماندهی رویدادهای عمومی، تولیدات یا نمایشگاه ها، و کارگاه ها یا کنفرانس ها.

در کالج بارد یا در مجاورت اقامت داشته باشید، یا توانایی ارائه حضور قابل توجه در محوطه دانشگاه را برای انجام مسئولیت های مربوط به مشارکت حضوری (مانند تدریس، ساعات اداری، حضور در رویدادها و غیره) به رضایت برنامه نشان دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که بورسیه گیرند نباید هیچ کمک هزینه تحصیلی یا موقعیت بازدید دیگری را به طور همزمان داشته باشند و این فرصتها را نمی توان به دوره های بعدی موکول کرد.

صلاحیت های

متقاضیان باید دارای مدرک پایانی یا آموزش معادل و موفقیت حرفه ای در رشته خود باشند، تجربه تدریس یا سخنرانی در سطح کالج را داشته باشند، و دارای سابقه تحقیقات موفق و بورس تحصیلی، تمرین خلاق، یا مشارکت مدنی و حمایت باشند.

دستورالعمل های کاربردی

داوطلبان باید به صورت آنلاین با ارسال مدارک زیر به Interfolio در آدرس زیر اقدام کنند: http://apply.interfolio.com/117274

یک کاور لتر که خلاصه ای از تحقیقات فعلی و کار پیشنهادی شما در طول دوره انتصاب است. بیانیه نباید بیش از 1500 کلمه باشد.

رزومه و فهرستی از انتشارات، اجراها، نمایشگاه ها یا پروژه ها.

استیتمنت تدریس – نه بیش از 500 کلمه و شامل تأملی در مورد تنوع، شمول و برابری در زمینه این کمک هزینه تحصیلی – و توضیحات مختصری از دو دوره پیشنهادی.

نمونه کارهای اخیر علمی، هنری یا حرفه ای.

اطلاعات تماس برای سه مرجع حرفه ای (از جمله آدرس ایمیل و شماره تلفن).

آخرین مهلت ثبت نام:

کلیه مدارک باید تا پنجشنبه 5 ژانویه 2023 (16 دی 1401) ساعت 11:59 بعد از ظهر دریافت شود. EST.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا