فراخوانفراخوان گرافیکپوستر

هفته بین المللی آگاهی از کمپوست (ICAW) 2022

کمیته بین المللی هفته آگاهی از کمپوست (ICAW) از شما دعوت می کند تا در مسابقات بین المللی ICAW 2022 شرکت کنید ، به دنبال هر کسی ، کلاس 9 (14 ساله) یا بالاتر، علاقه مند به شرکت در ارسال پوستر خود را بر اساس موضوع امسال.

هفته بین المللی آگاهی از کمپوست (ICAW) بزرگترین و جامع ترین ابتکار آموزش صنعت کمپوست است. این جشن در سراسر کشور و سایر کشورها هر ساله در اولین هفته کامل ماه می برگزار می شود.

هدف ICAW هر ساله ایجاد همکاری با دیگران برای افزایش آگاهی عمومی در مورد اینکه چرا همه ما باید بازیافت مواد آلی خود را کمپوست کنیم و از کمپوست استفاده کنیم، است. این برنامه شامل مسابقات پوستر و فیلم در پاییز و فعالیت ها و رویدادهایی است که در طول هفته در ماه می برگزار می شود.

موضوع سال 2022 دستور العمل برای بازسازی: کمپوست است. این موضوع برای مسابقه پوستر استفاده شده است، که هنرمندان را در سراسر جهان ترغیب می کند تا طرحی را به اشتراک بگذارند که اهمیت استفاده از کمپوست و کمپوست کردن را به اشتراک بگذارد.

هر هنرمند 1 اثر می تواند ارسال کند.

در سراسر ایالات متحده و سراسر جهان، طرفداران کمپوست همه را به استفاده از کمپوست و بازیافت مواد آلی خود درICAW طی 1 تا 7 می 2022 تشویق می کنند. کسانی که به “پیام کمپوست” اعتقاد دارند، برنامه هایی را برای تبلیغ ارزش کمپوست در جامعه خود برنامه ریزی می کنند. انواع کمپوست ها – از کمپوست “در خانه خود انجام دهید” تا کمپوست گسترده در سطح جامعه – در طول هفته تبلیغ می شوند.

پوستر برنده برای ترویج هفته بین المللی آگاهی از کمپوست 2022 که از 1 تا 7 می 2022 برگزار می شود، استفاده خواهد شد.

دسته بندی ها:

 رده سنی 9 تا 12

دانشجویان و بزرگسالان دانشگاه

شرایط ارسال:

 آثار هنری باید در قالب الکترونیکی با رزولوشن 300 dpi و در قالب jpg ارسال شوند (از برنده پوستر درخواست می شود پوستر را برای اهداف تولید مجدداً با وضوح بالاتر ارسال کند). اندازه پوستر نباید بیشتر از 12 در 18 باشد و باید از جهت عمودی (پرتره) طراحی شود.

این پوستر باید حاوی عبارت بین المللی هفته آگاهی از کمپوست از 1 تا 7 مه 2022 همراه با موضوع پوستر باشد: دستور العمل برای بازسازی: کمپوست. لطفاً اطمینان حاصل کنید که همه چیز به راحتی از راه دور قابل خواندن است. کلمات اضافی را به پوستر خود اضافه نکنید.

اگر عکسی به عنوان بخشی از پوستر خود دارید ، لطفاً تأیید کنید که یا عکس را گرفته اید یا حقوق قانونی استفاده از عکس را به دست آورده اید.

جایزه

برنده کلی جایزه 500 USD دریافت خواهد کرد.

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: 1 نوامبر 2021 ( 10 آبان 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

همه افراد در سراسر جهان از 14 سال به بالا می توانند شرکت کنند.

وب سایت مسابقه

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا