فراخوانفراخوان گرافیک

فراخوان رقابت خلاقیت MUSE

 درباره رقابت

این رقابت بخشی از برنامه جوایز MUSE است که توسط انجمن جوایز بین المللی در سال 2015 ایجاد شد. شروع IAA بر اساس مأموریتی برای ارج نهادن، ترویج و تشویق خلاقیت با ارائه استاندارد جدیدی از تعالی برای ارزیابی تولید و طراحی صنعتی است.

جوایز خلاق MUSE یک مسابقه بین‌المللی برای هنرمندان حرفه ای خلاق است که با مفاهیم، ​​ایده‌ها یا طرح‌های خود به دیگران الهام می‌بخشند. این افراد خلاق آتشی را درون دیگران روشن میکنند تا دیگران بدنبال هدف های والاتر بروند .

درواقع muse  هنرمندان خلاقی را که باعث تغییراتی میشوند و به دیگران دیکته میکنند که چی چیزی درست است را ارج می دهد

شرایط ارسال اثر

چکیده:

 توصیه می‌شود خلاصه‌نویسی خود را تا حدود ۳۵۰ کلمه نگه دارید. ما به شما پیشنهاد می کنیم از این بخش ورودی خود برای توضیح بیشتر در مورد قطعه و همچنین خلاقیت و اصالت ایده خود استفاده کنید. چکیده باید ورودی شما را تقویت کند و همچنین به هیئت داوران درک بهتری از پروژه شما بدهد. یک ترجمه یا اقتباس نوشته شده باید همراه با نوشته های غیر انگلیسی باشد.

ارسال تصویر:

موارد ارسالی باید در قالب JPEG یا JPG صاف ذخیره شوند. (عکس ها را زیر 4 مگابایت نگه دارید، عرض 1200 پیکسل ترجیح داده می شود، 300 نقطه در اینچ، RGB.)

فایل صوتی/تصویری:

 فایل های صوتی/تصویری را می‌توان در Vimeo/YouTube/Youku آپلود کرد و باید با یک URL مستقیم ارسال شود که داوران آن را مستقیماً استفاده کنند. اگر با رمز عبور محافظت می شود، باید یک نام کاربری و رمز عبور به دواران ارائه دهید. ویدئوهای وب وارد شده تنها بر اساس محتوای ارائه شده مورد قضاوت قرار می گیرند. اگر قبل از ارزیابی کار به توضیح نیاز است، یک خلاصه PDF آپلود کنید.

هزینه های ثبت نام:

 هزینه ورودی از 105 دلار در طی 8 اکتبر تا 11 نوامبر 2021 ( 16 مهر تا 20 آبان) شروع می‌شود. پس از پایان دوره، مبلغ ورودی افزایش می یابد.

معیارهای ارزیابی

خلاقیت/ مفهوم کلی/ ایده

محتوا/ چکیده/ هدف/ برنامه ریزی/ اجرا

بصری/دیزاین

نوآوری/ ظرفیت/ اثرگذاری

برداشت کلی/ غافلگیر کنندگی/ به خاطر ماندنی

برندگان در 14 آوریل 2022 (25 فروردین) اعلام خواهند شد.

جوایز در سه سطح ارائه میشود: MUSE پلاتینیوم، MUSE طلایی و MUSE نقره ای.

یک گواهی حرفه ای طراحی شده برای یادبود مطلب برنده، که شامل عنوان مقاله، درج نام شرکت/برندگان و دسته بندی آن است. 

 کار برندگان رده‌های برتر (پلاتین و طلا) در گالری سایت MUSE Design Awards نمایش داده می‌شود، جایی که حرفه‌ای‌ها می‌توانند کار شما را ببینند.

آخرین مهلت ثبت نام: 12 آپریل 2022 ( 2 بهمن 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

ورودی های  MUSE توسط شرکت‌های تبلیغات، طراحی گرافیک، طراحی وب و شرکت‌های تولید ویدیو پذیرفته می شوند.

وب سایت فراخوان

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا