فراخوانگرافیک و تصویرسازی

نودوچهارمین سالانه مرکز چاپ

مسابقه سالانه بین المللی که توسط مرکز چاپ برگزار می شود، اخیرا برای  نسخه ۹۴ خود فراخوان جدید منتشر کرده است و مانند هر سال به هنرمندان اختصاص داده می شود که استفاده از چاپ و / یا عکاسی را به عنوان اجزای حیاتی کار خود انتخاب می کنند

این یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مسابقات در ایالات متحده است. مرکز چاپ به ویژه علاقه مند به برجسته کردن هنرمندان محلی، ملی و بین المللی است که استفاده از عکاسی و چاپ را با روش های جدید و جذاب، هم در محتوا و هم در فرآیند در آثار خود به کار می برند.

هنرمندان که کارشان را محدود نمی کند، تجربیات عکاسی و تزئینات سنتی را در می نورند تشویق به شرکت در این رقابت می کنند.

کار ارائه شده باید در سه سال گذشته تکمیل شود.

حداکثر ۵ تصویر می تواند ارسال شود و تنها یک ثبت نام برای هر فرد مجاز باشد.

آثار تنها می توانند به صورت آنلاین ارسال شوند.

فرمت های پذیرفته شده:

• تصاویر: تا ۵ مگابایت / هرکدام: jpg، png، gif
• فیلم ها: تا ۲۵۰ مگابایت / هرکدام: mov، wmv، flv، mp4
هر فایل آپلود شده باید با عنوان، تاریخ، متوسط ​​(مانند اچ، جوهر افشان، نقره ژلاتین، لیتوگرافی) و ابعاد (اندازه کاغذ، مدت زمان فیلم یا اندازه گیری نصب) برچسب گذاری شود.

این بار توسط (شارلوت پنبه و گرتچن واگنر) قضاوت خواهد شد که ۳ فینالیست برای دریافت نمایشگاه های انفرادی در مرکز چاپ (ژانویه تا مارچ ۲۰۲۰) و پرداخت حق عضویت انتخاب خواهند شد. هنرمندان مسئول ارائه یا ارسال کار خود به مرکز چاپ و از طریق آن و تمامی هزینه های مربوطه، از جمله طراحی در صورت مناسب بودن هستند. مرکز چاپ یک بروشور نمایشگاهی چاپ شده و رنگی ارائه می دهد؛ نصب و راه اندازی حرفه ای و نصب و راه اندازی نمایشگاه؛ ارتقاء از طریق انتشار مطبوعات، کارت های اعلامیه ارسالی، وب سایت، خبرنامه های ایمیل هفتگی و پست های رسانه های اجتماعی؛ و اسناد و مدارک عکاسی حرفه ای برای نمایش از خدمات مرکز چاپ است.

جایزه
نمونه کارهای فینالیست و نیمه فینالیست ها به صورت دیجیتالی در مرکز چاپ در نمایشگاه انفرادی (ژانویه تا مارچ ۲۰۲۰) و به صورت آنلاین در وب سایت مرکز چاپ ارائه می شود.

اگر آثار هنری برای فروش در دسترس باشند، مرکز چاپ معاملات را برای نمایشگاه های انفرادی و آنلاین و خرید جوایز از سالانه تسهیل می کند. مرکز چاپ ۵۰٪ از کارهای فروخته شده دریافت خواهد کرد. مرکز چاپ هزینه کمیسیون هنرمند را ظرف ۹۰ روز از پایان فروش پرداخت خواهد کرد.

هزینه هر ورودی ۴۵ دلار می باشد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ ( ۲۴ خرداد ۹۸)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید:

http://printcenter.org

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن