فراخوانفراخوان عکاسی

مسابقه عکاسی مهربانی را به تصویر بکشید ۲۰۱۸

مسابقه عکاسی مهربانی را به تصویر بکشید ۲۰۱۸ اکنون فراخوان خود را اعلام می کند و با هر موضوع  و مضمون “جهان ما مهربان است” و از همه عکاسان در سراسر جهان دعوت می کند تا شرکت کنند.

Envision Kindness یک سازمان غیر انتفاعی (موسسه خیریه) است که در کانکتیکات، ایالات متحده آمریکا مستقر است که از طریق به اشتراک گذاری تصاویر و داستان های مهربانی، از طریق به اشتراک گذاری تصاویر و داستان های محبت، محبت بیشتری می بخشد. به همین دلیل است که به شما نیاز دارند تصاویر خود را با موضوع مهربانی را با آنها به اشتراک بگذارید و جهان را به الهام گرفتن و بالا بردن دیگران تشویق کنید.

آیا شما معتقدید که جهان می تواند یک مکان سالم و شادتر باشد؟ علم نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض تصاویر با موضوع مهربانی می تواند به مردم سالم تر و سخاوتمندانه کمک کند. این تصاویر همچنین می تواند مردم را خوشحال، سپاسگزار تر و خوش بینانه تر کند. و مردم مهربان، خوشحال، سپاسگزار و خوش بین، سالمتر هم هستند!

بنیانگذاران این رقابت به دنبال عکس هایی از عکاسان با استعداد در سراسر جهان هستند که می توانند مهربانی را القا کنند. هدف این مسابقه جذب بسیاری از دیدگاه های عکاسی و داستان هایی در مورد مهربانی، محبت و همدلی است و سپس آنها را با همان تعداد زیادی از مردم به اشتراک بگذارید. چشم عکاسی و بشریت برای این مهم است. این است که آیا می توانید مهربانی های خود را در بسیاری از اشکال ضبط کنید؟

سوال این است: “چه نوع تصویری درست است؟” در زیر یک الهام کوچکی وجود دارد که به شما کمک کند تا این لحظات تاثیرگذار را جذب کنید.

• مردم مهربان – در هر روز مردم ما مهربانی را می بینیم – در افرادی که می شناسیم و کسانی که هنوز ملاقات نکرده ایم. مردم وام دادن یک دست، کمک به دیگران، به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی، یک لبخند و پرداخت آن به جلو.

• مهربانی در طبیعت – در حیوانات، در برگ شکل قلب وجود دارد، حامیان وام دادن دست، ارائه پناهگاه از عناصر طبیعی و بیشتر. هنگامی که زمان را می گیریم می توانیم مهربانی را در اطراف ببینیم.

• مهربانی در جامعه – جوامع ما با مهربانی پر شده اند! در کار، در کلیساها، غیر انتفاعی، تلاش های جمع آوری پول، در فضاهای عمومی و مغازه ها. نمایش مهربانی که همه ما را با هم مرتبط می کند.

الزامات ارسال:

• ۱ عکس در هر ارسال. حداکثر ۵ عکس در هر عکاس.
• کلیه ارسال ها باید یک فایل JPG با کیفیت بالا باشند.
• ارسال ها باید فایل های jpg با حداکثر سرعت فشرده سازی (۱۲) و حداقل ۲۰۰۰ پیکسل در ابعاد طولی در ۲۰۰ نقطه در اینچ (۳۰۰۰ پیکسل در ۳۰۰ نقطه در اینچ ترجیحا) تا حجم فایل ۱۰ مگابایت باشد.

ارسال ها باز ۲ اوت ۲۰۱۸ و نزدیک به ۳ نوامبر ۲۰۱۸ در ۱۱:۵۹ بعد از ظهر EDT.

کسانی که ۲۰ امتیاز برتر  را دریافت کنند به عنوان فینالیست انتخاب خواهند شد. دوره رای گیری بین ۷ نوامبر ۲۰۱۸ ساعت ۱۲:۰۱ صبح و ۱۲ نوامبر ۲۰۱۸ ساعت ۱۱:۵۹ صبح است. EST یک ایمیل به هر کسی ارسال می شود که یک عکس درباره رای گیری اینترنتی قبل از آن باز می شود.

۲۰ عکس دیگر توسط کارکنان Envision Kindness به عنوان فینالیست انتخاب می شوند که در گیرنده های رأی گیری نیستند. پانل قضاوت سپس برندگان را از ۴۰ فینالیست انتخاب خواهد کرد. برنده انتخاب عمومی با امتیازات انتخاب شده است.

برندگان در دسامبر ۲۰۱۸ اعلام شدند.

هیچ هزینه ورودی برای شرکت وجود ندارد!

آخرین مهلت ثبت نام: ۳ نوامبر ۲۰۱۸ ( ۱۲ آبان ۹۷)

شرکت در این رقابت برای تمام عکاسان ۱۸ ساله و بالاتر باز است.

جایزه
مبلغ مجموعی جایزه از ۱۳۰۰ دلار اهدا خواهد شد – که ۵۰۰ دلار برای جایزه اول جایزه و برنده انتخاب عمومی برگزار می شود.
همچنین یک جایزه افتخاری به مبلغ ۱۰۰ دلار اختصاص داده خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر درمورد مسابقه عکس Envision Kindness 2018 رقابت یا ارسال آثار خود از سایت فراخوان مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا