دیزاینفراخوان

مسابقه طراحی محصول چین 2021

مسابقه طراحی محصولات سخت افزاری چین 2021 ، اکنون فراخوان خود را در شانزدهمین دوره برای ورود به نمایشگاه های طراحان از سراسر جهان را اعلام می کند.

مسابقه طراحی محصولات سخت افزاری چین، که توسط پایگاه نمایشی طراحی صنعتی سخت افزار از ژجیانگ، دفتر علوم و فناوری Yongkang و دفتر اقتصادی و اطلاعات یونگ کانگ برگزار می شود، از زمان تاسیس خود در سال 2006 تاکنون 14 بار برگزار شده است. به عنوان یک مسابقه بین المللی طراحی، مشارکت طراحان از ده ها کالج و دانشگاه، شرکت های طراحی و همچنین طراحان مستقل از بیش از 20 کشور و منطقه در سراسر جهان را به همراه داشته.

دسته بندی ها:

طراحی جام فنجان / قابلمه Feijian – لیوان های تیتانیوم، لیوان های کودکان، لیوان های ورزشی، گلدان های قمقمه ای، لیوان های خورشتی، لیوان های شیشه ای، لیوان های پلاستیکی، لیوان های هوشمند، لیوان های فیلتر، لیوان های ضدعفونی کننده و سایر کاسه ها و قابلمه های دماسنج هوشمند

طراحی درب و قفل هوشمند “WONLY” – درب امنیتی، درب هوشمند، طراحی قفل هوشمند

طراحی تجهیزات حمل و نقل ریلی “Yongche” – تجهیزات حمل و نقل ریلی

طراحی آشپزخانه “Miji” – ظروف آشپزخانه، لوازم آشپزخانه

طراحی QingMu در فضای باز اوقات فراغت – میز اوقات فراغت، صندلی اوقات فراغت

شرایط ارسال:

آثار باید آثار اصلی شرکت کننده باشد.

قالب ورودی: فایل JPG ، A2 (420 میلی متر در 594 میلی متر)، 300dpi ، نسخه عمودی، بیش از 5 میلی متر. هر ثبت نام محدود به 1 طرح است.

طرح ورودي توسط مطالب زير تشكيل شده است: دسته رقابت، بيش از دو نماي اصلي از محصول، دستورالعمل طراحي، عنوان ورودي.

معیارهای ارزیابی:

نوآوری (30٪): اثر ارسالی دارای یک مفهوم ابتکاری، شکل ظاهری و شکل است ، می تواند یک مفهوم طراحی منحصر به فرد را منعکس کند، از جذابیت بصری قوی برخوردار است یا تجربه منحصر به فردی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

رو به جلو (20٪): اثر باید منعکس کننده یکپارچگی بالای طراحی، فناوری و علوم انسانی باشد. برای حل مشکلات موجود از نتایج پیشرفته استفاده کنید.

عملکرد (20٪): اثر ارسالی باید دارای توابع خاصی باشد (از جمله عملی بودن، راحتی، ایمنی، سهولت استفاده، انسان-ماشین، رابط کاربری) در اقتصاد، جامعه و زندگی مردم و همچنین دارای اثرات مثبتی است.

فنی (20٪): اثر ارسالی باید کاربرد مواد و همچنین فن آوری پردازش را کاملاً در نظر بگیرد و از قابلیت و قابلیت تطبیق پذیری خوب و یا بهینه سازی برای تولید پیوندها از طریق طراحی برای کاهش هزینه های شرکت و بهبود منافع اقتصادی شرکت برخوردار باشد.

پایداری (10٪): در کل چرخه ورود به سیستم طراحی، تولید، انتخاب مواد، تولید و استفاده از آن، می تواند مفهوم صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست را نشان دهد و سازگار با محیط زیست است.

چه کسی می تواند شرکت کند؟

این رقابت برای همه شرکت ها، کالج ها، موسسات و افراد آزاد است. در صورت شرکت در گروه ها، هر گروه از طراحان نباید بیش از 3 نفر باشد.

جایزه

در هر پنج دسته ، یک جایزه طلایی ، دو جایزه نقره ای ، سه جایزه برنز ، و پنج جایزه عالی و همچنین چندین جایزه ورودی و جوایز سازمان عالی وجود دارد. شانزدهمین مسابقه بین المللی طراحی جایزه پلاتین را برپا می کند که از پنج دسته انتخاب می شود و جایزه پلاتین 100000 یوان RMB را دریافت می کند.

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: 15 اکتبر 2021 ( 23 مهر 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

هر کسی که علاقه زیادی به اقیانوس ها داشته باشد می تواند در مسابقات شرکت کند و فقط به صورت فردی پذیرفته می شود.

وب سایت مسابقه

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا