فراخوانفراخوان هنری

فراخوان مسابقه هنری Malamegi LAB.18 2021

مسابقه هنری مالامگی لب 18 سال 2021 هم اکنون برای ثبت نام متقاضیان باز است!

فراخوان ثبت نام: مسابقه هنری مالامگی به تازگی برای ثبت نام متقاضیان باز شده است و از تمامی هنرمندان حرفه ای یا آماتور، طراحان گرافیک، نقاشان و عکاسان سراسر دنیا دعوت می کند آثار خود را ارسال نمایند.

آثاری که مجاز به شرکت در مسابقه هستند عبارتند از: طراحی، نقاشی، مجسمه، عکس، گرافیک، نقاشی آمیخته (میکس مدیا)، کارهای دیجیتال، نت آرت و ویدئو.

این مسابقه با هدف ارتقاء هنرمندان شرکت کننده، به آنها این فرصت را می دهد تا بصورت مؤثر در بازار هنر و دکوراسیون شرکت کنند. هنرمندان آزادند تا مسابقه را شخصا و به واسطه میزان حساسیت خود تفسیر کنند. موضوع مسابقه آزاد است.

معیارهای ارزیابی

برندگان مسابقه بر اساس کیفیت و اصالت آثار به نمایش درآمده برگزیده خواهند شد.

هزینه ورود

هزینه ورود هر اثر هنری از 45 یورو شروع می شود. اگر آثار بیشتری ارسال کنید به شما تخفیف تعلق می گیرد.

افراد مجاز به شرکت در مسابقه

تمامی هنرمندان، چه حرفه ای و چه آماتور، طراحان گرافیک، نقاشان، عکاسان، و غیره از سرتاسر جهان می توانند در این رقابت شرکت کنند.

جوایز مسابقه

12 هنرمند برای نمایشگاه نهایی انتخاب خواهند شد. شرکت Malamegi Lab یکی از این 12 اثر نهایی را به عنوان برنده انتخاب خواهد کرد که به عنوان بخشی از مجموعه خصوصی این شرکت برگزیده شده و جایزه نقدی 1000 یوروی به آن تعلق خواهد گرفت.

یک کتاب تک نگاری (مونوگرافی) به یکی از برگزیدگان نهایی اختصاص خواهد یافت. این کتاب توسط Malamegi Lab و با پشتیبانی متولیان نمایشگاه نهایی تنظیم و با هزینه Malamegi Lab ویرایش، تدوین، چاپ و توزیع خواهد شد. 

آخرین مهلت ثبت نام: 11 مارس 2021 ( 21 اسفند 1399)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا