فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان عکاسی مجله dodho

پس از استقبال بی سابقه از نسخه گذشته، مجله Dodho فراخوان دوباره خود برای عکاسان از تمامی فرهنگ ها را اعلام می کند، علاوه بر داشتن زاویه دید و سن بیش از ۱۸ سالگ – تنها کافی است که کیفیت لازم و اشتیاق در قدم برداشتن گام های حرفه ای را داشته باشید

نسخه چاپی مجله Dodho تنها عکاسی است که به طور اختصاصی به متخصصان و کارشناسان صنعت عکاسی در سراسر جهان اختصاص داده شده است. این یک معیار برای انتخاب و کشف عکاسان فوق العاده با پروژه های خوشمزه و داستان های فوق العاده از سراسر جهان است. این نسخه چاپی یک مجله نیست، یک ابزار توزیع قدرتمند استعدادی است که متمرکز شده و کالیبراسیون شده است تا رویاهای شما را به فرصت تبدیل کند.

هدف از مجله Dodho انتشار و ترویج کار عکاسان در حال ظهور و جوان است. کار اصلی این گروه جستجو مداوم برای عکاسان و آثاریست که پتانسیل شایسته ارتقاء جهانی کار می کند.

هر روز تیم مجله Dodho پروژه ها و پرتفولیو ارائه شده را بررسی می کند و بهترین گزینه هایی را که در نسخه آنلاین منتشر می شود را انتخاب می کند، این یک فرصت بسیار عالی است تا کار خود را سریعتر به نمایش بگذارد.

الزامات ارسال:

• همه عکاسان باید تصاویر یا پرتفولیوهای خود را در قالب با رزولوشن بالا ارسال کنند، علاوه بر مجوز و رضایت کامل برای انتشار کار خود امضا شده است. همه آثار باید در اسرع وقت ارائه شوند.

• شما می توانید هر تعداد که می خواهید کار ارسال کنید، بدون محدودیت در حجم مشارکت. این را می توان در قالب جلد، در قالب مجله و یا حتی در هر دو ارائه شده است. این تصمیم برای شماست

• هر پروژه یا نمونه کارها باید شامل ۱۰ تا ۲۰ عکس فشرده در یک پوشه در قالب ZIP باشد، هر عکس باید حداکثر اندازه ۱۲۰۰px را در بزرگترین قسمت آن داشته باشد. حداکثر وزن هر پرونده ZIP باید ۲۵ مگابایت باشد. در عوض، اگر یک تصویر واحد باشد، می توانید آن را در فرمت JPG آپلود کنید.

• هیچ محدودیتی در استفاده از دستکاری دیجیتال وجود ندارد.

• توصیه می شود توضیحات پروژه را همراه اثر ارسال کنید

• محدودیت موقت بر اساس زمان گرفتن تصویر وجود ندارد. شما می توانید تصاویر گرفته شده در هر مرحله از فعالیت خود را ارائه دهید. علاوه بر این، اگر کار شما قبلا در مجله Dodho یا در رسانه های دیگر منتشر شده است، پذیرفته می شود.

بسته های جلد مجله
برگزار کنندگان به دنبال قابل توجه ترین تصویر برای جلد مجله در این نسخه جدید هستند. هر نوع ژانر عکاسی رنگی یا سیاه و سفید پذیرفته شده است. بدون شک، جلد مجله مستقیم ترین راه برای تبلیغ نام تجاری و سبک شخصی شما است. تصاویری که فکر می کنید ممکن است به عنوان جلد این نسخه به خوبی کار کنید.

بسته های مجله
برگزار کننده بهترین پروژه ها یا پرتفولیوها را در صفحات داخلی این نسخه جدید ارائه می دهد. کار شما از طریق ۲۰ صفحه اختصاص داده شده به کار خود را بر روی کاغذ با بالاترین کیفیت و در یک نسخه با شکوه اختصاص داده شده است. شما می توانید چندین پروژه عکاسی را با موضوع مشترک بین تصاویر یا چند پرتفوی بدون نیاز به ارتباط بین آنها ارائه دهید. همه انواع ژانرها و فرمت های عکاسی پذیرفته شده است.

پنل داوری بین المللی عالی بهترین تصاویر و پرتفوی ها را انتخاب می کند. تمام اوراق بهادار و عکس های دریافت شده در دو حالت کلی و مجله از طریق چهار عنصر تعیین کننده – عوامل فنی، عوامل ترکیب، عوامل هیجانی و عوامل سبک مورد ارزیابی قرار می گیرند. پس از پایان دوره ارائه، فینالیست کار می کند، و مجددا برای انتخاب نهایی عکاسان ارائه شده در نسخه جدید دوباره بررسی می شود.

مهلت ارسال از تاریخ ۱ سپتامبر تا ۳۰ نوامبر ۲۰۱۸ خواهد بود. موضوع بعدی ۰۶ قرار است بعدا ۱۵ دسامبر منتشر شود، پس از این زمان، آثار و عکسهای نهایی، مجددا مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت، تصمیم هیات داوران در طول سال هفته اول دسامبر به تمام عکاسان انتخاب شده.

هزینه ورود برای یک تصویر ۱۰ دلار، برای ۳ تصویر ۲۰ دلار است و برای ۵ تصویر ۳۰ دلار است.

آخرین مهلت ارسال آثار: ۳۰ نوامبر ۲۰۱۸ ( ۱۷ آبات ۹۷ )

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا