فراخوانفراخوان گرافیکپوستر

فراخوان رقابت پوستر سوپرنوا ۲۰۱۸

کنفرانس رسانه های خلاقانه PDP با افتخار اعلام رقابت پوستر با عنوان Supernovae 2018 دعوت از همه هنرمندان، تصویرگران، طراحان برای شرکت در این رقابت ها می کند.

موضوع کنفرانس امسال این حادثه جشن طول عمر و استقامت PDP است.

از طریق این موضوع آنها معیارهای مختلف و کاتالیزورهای موفقیت را بررسی می کنند و دو سوال اساسی را مطرح می کنند: “آیا موفقیت در زمینه کار خلاق در صربستان به طور کاملا تصادفی و نه به نفع یک فرد (یا گروهی) ما شاید آن را تغییر دهیم و وضعیت موجود را چالش کنیم؟ »،« داستان موفقیت که می تواند با همتایان ما به اشتراک بگذارد و چه چیزی می تواند برای پروژه های خود یاد بگیرد و اعمال کند، چیست؟ »از طریق حادثه به عنوان یک موضوع می خواهند نشان دهند که موفقیت نه به سرعت و نه به آسان و سریع است و تلاش برای رسیدن به آن به همان اندازه که فرآیندی است که به آن منجر می شود، ارزشمند است. از طریق یک رویکرد سرگرم کننده و ناهماهنگ، PDP فعالیت های آن را به منظور نشان دادن جوانان نشان می دهد که هنوز فضای بیشتری برای ایجاد و توسعه یک صحنه محلی جدید و خلاق وجود دارد.

الزامات ارسال:

هر شرکت کننده حداکثر ۳ اثر هنری را ارائه می دهد.

آثار هنری بر روی چاپگر Riso چاپ می شود. اندازه کاغذ باید A3 (420 × ۲۹۷ میلی متر) باشد. ویژگی های کاغذ – سفید، بدون پوشش. لازم است فضایی امن ۱۵ میلی متری را در امتداد تمامی چهار اثر هنری بکار ببریم. آثار هنری نخواهند بود، بنابراین آثار هنری باید در حاشیه های داده شده باشد.

طرح رنگ به رنگ های زیر محدود می شود:
– نارنجی (نام رنگ Riso: نارنجی، کد هگزادسیمال: # FF6C2F)
– سیاه (Riso نام رنگ: سیاه، کد هگزادسیمال: # ۰۰۰۰۰۰)
مجاز به استفاده از هیچ رنگ دیگر نیست.

لطفا یک فایل PDF کامل از آثار هنری خود را بفرستید، اما در هنگام تهیه یک سند با چندین لایه رنگی، به خاطر داشته باشید که هر لایه را به رنگ جداگانه جدا می کنید و سپس هر لایه را به عنوان یک سند PDF جداگانه ذخیره کنید.

مهم است که موارد زیر را در نظر بگیریم،:

با توجه به محدودیت های تکنولوژی چاپ، اعمال شیب امکان پذیر نیست (به عنوان مثال یک رنگ از ۲۰٪ سیاه و ۷۰٪ نارنجی تشکیل شده است). با این وجود، ممکن است رنگ های همپوشانی را چاپ کنید و به همین ترتیب تنه دلخواه خود را بدست آورید، مانند ساخت یک شیء پرتقال با کدورت ۴۰٪ و یک شیء سیاه با کدورت ۲۰٪ و قرار دادن آنها بر روی دیگر، و در نتیجه تن دلخواه در مناطق همپوشانی.

چاپگر Riso نمیتواند ۱۰۰٪ چسب نواری را در ۱۰۰٪ کاغذ چاپ کند. پوشش بیش از حد جوهر می تواند کاغذ را به تنگستن / درام بچسباند، و همچنین باعث برداشتن لکه های اضافی، علائم سوزن و لکه های بر روی چاپ می شود. برای مناطق بزرگ جوهر، کدورت رنگ به ۷۵٪ یا کمتر کاهش می یابد.

همانطور که هر رنگ یک لایه در یک زمان چاپ می شود، ثبت نام هرگز ۱۰۰٪ دقیق نخواهد بود. بنابراین، هنگام طراحی آثار خود اطمینان حاصل کنید که اتاق برای تغییر دادن ۲-۳ میلی متر امکان پذیر است. رنگ های زیر را برای نتایج نایاب زیر خط بکشید، برای جلوگیری از فضاهای سفید استفاده کنید و از جزئیات کوچک استفاده کنید تا ۱۰۰٪ تکیه بر ثبت نام داشته باشید.

مقالاتی که در این رقابت ها به طور ناشناس به دست می آید توسط یک هیئت داوران از متخصصان صنعت طراحی طراحی شده است. آثار منتخب توسط سازمان برگزار خواهد شد و ۱۰th PDP خلاقانه رسانه های کنفرانس (یکی از آخرین باقی مانده و قدیمی طراحی و مخلوط کنفرانس های رسانه ای در صربستان) برنامه ریزی شده در تاریخ ۱۱-۱۴ اکتبر ۲۰۱۸ در Eđheeg تالار در Novi Sad، صرب . نویسندگان گواهی حضور در نمایشگاه دریافت خواهند کرد و برندگان با جایزه رسمی PDP Cube اهدا خواهند شد.

جوایز زیر اهدا خواهد شد:

• جایزه اول
– دیپلم برای جایزه ی اول در مسابقه ی بهترین طراحی هنری
– مکعب PDP
– بسته طلا PDP
– جایزه افتخاری در کمیته نمایشگاه آثار هنری در سال ۲۰۱۹٫

• جایزه دوم
– دیپلم دومین جایزه در بهترین مسابقه برای طراحی آثار هنری
– PDP بسته نقره ای

• جایزه سوم
– دیپلم برای سومین جایزه در بهترین طراحی هنری
– PDP برنز بسته بندی

هیچ هزینه ورودی برای شرکت در این رقابت وجود ندارد!

آخرین مهلت ثبت نام :

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا