فراخوانپوسترگرافیک و تصویرسازی

فراخوان دوسالانه پوستر ۲۰۲۱ Calanca

مسابقه
انجمن طراحان گرافیک در سطح جهانی به سرپرستی ایروان هارنوکو و آژانس خلاق U-Unique.net به سرپرستی آدریا نباکل فراخوان یک مسابقه بین المللی مربوط به دوسالانه Calanca 2021 را اعلام می کنند که یک جشنواره هنری تجسمی است که در آکروپولیس سانتا ماریا کالانکا ، سوئیس برگزار می شود.( از ۲۷ ژوئن تا ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۱٫) . مسابقه در تاریخ ۱۵ ژانویه آغاز و ۱۵ سپتامبر سال ۲۰۲۰ پایان می یابد.
محل
در وسط کوهستانی با شکوه، قلب کالانکا سوئیس، که در بالای آکروپولیس دره نفس گیر قرار دارد، میراثی که در آن برج، کلیسا و کلیسای سانتا ماریا آسونتا (۱۲۵۳)  قرار دارد. این مکان خیره کننده باقی مانده از فعالیت های یخبندان است، سمبل ماندگار از دست طبیعت و آخرین هزاره.

مسابقه
محتوای رقابت مربوط به یک پیام محیط زیست جهانی است که می گوید سیاره ما در حال سوختن است، پوستر باید یک تمساح همراه با شعار “کمک کن!” دارم میسوزم !” باشد.
توجه داشته باشید
آخرین تمساح دیده شده در منطقه کالانکا ۶۰ میلیون سال پیش بود ، امروز و برای مسابقه ما کروکودیل نشان دهنده یک نماد است. لطفا از تصاویر پانوراما از تنظیم کالانکا استفاده نکنید و تحت هیچ شرایطی پوسترها به عنوان تبلیغ گردشگری استفاده نمی شوند. بلکه به عنوان یک پیام محیط زیست جهانی محسوب می شوند
نمایشگاه ها
پوسترها در فارکس، اندازه استاندارد چاپ می شوند و در Calanca Biennale 2021 به نمایش در می آیند. پوسترها از اکتبر ۲۰۲۰ در وب سایت Balanale Calanca نشان داده می شوند زمینه در نظر گرفته نمی شود تحت شرایط استثنایی، دوسالانه کالانکا می تواند بدون هیچ گونه تعهد قانونی لغو شود.
هیئت داوران
هیئت داوران مسابقه متشکل از ایروان هارنوکو ، بنیانگذار طراحان گرافیک در سراسر جهان، آدریان نبرک رئیس پروژه Benedetto Pedi ، دانشکده رنگ در LabServicePhoto Tom Alemanno ، رئیس بی نظیر Worldworld ، آژانس خلاق Sonja Riva ، روزنامه نگار و نویسنده Alessandro Tini ، روزنامه نگار در رادیو RSI 10 پوستر را انتخاب می کند که در Calena Biennale 2021 جایگاه خاصی را خواهد گرفت. هر پوستری را می توان با استفاده از Calanca Biennale 2021 برای اهداف ارتباطی استفاده کرد.
برای ارسال آثار به سایت  www.worldwidegraphicdesigners.com مراجعه کنید.
برای سوالات دیگر لطفا با آدرس adria@adria-nabekle.com تماس بگیرید

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام:  ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ ( ۲۵ شهریور ۹۹ )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://calancabiennale.com/contest

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا