فراخوانپوستر

رقابت طراحی پوستر «خشونت را متوقف کنید»

STOP HATE / POSTER SHOW – Anti-Violence Poster Competition

رقابت طراحی پوستر با عنوان «خشونت را متوقف کنید»، رقابتی با اهداف ضد خشونتی است که توسط جشنوارۀ مالتا ۲۰۱۹ (شهر پوزنان، لهستان) برگزار می‌شود. از قدرت ابداع هنری خود بهره گیرید و به نفرت این زادۀ اهریمن پایان دهید. آثار هنری شما می‌توانند در حکم مبارزه‌ای اجتماعی برای متوقف ساختن نفرت و ترویج سازگاری، همدلی و اتحاد باشد.

پوسترها موجزترین و بیانگرترین فرم انتقال ایده‌ها، نگرش‌ها، پیام‌ها و احساسات هستند. این مدیوم هنگامی‌که در دستان حساس هنرمند قرار گیرد می‌تواند به ابزاری ایدئال برای نقد واقعیت و واکاوی آن مبدل شود.

توجه سازمان دهندگان این رقابت به میزان فزایندۀ احساسات اجتماعی منفی است. نفرتی که سیاستمداران سبب برانگیختن آن هستند و خشونت فیزیکی و کلامی توأم با آن بر پدیده‌های خطرناکی همچون فاشیسم، نژادپرستی، بیگانه هراسی و انواع و اقسام تبعیض‌های جنسی و جنسیتی، مذهبی و قومی تأکید می‌کنند.

هر شرکت‌کننده می‌تواند یکی از آثار خود که مابین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ خلق کرده است را برای شرکت در این رقابت ارسال کند.

پوسترها باید در اندازۀ B1 (70 در ۱۰۰ سانتی‌متر) باشند. آثار باید دریکی از قالب‌های PDF، EPS یا TIFF به آدرس office@stop-hate.com از طریق سایت wetransfer.com ارسال شوند.

هیئت‌داوران این رقابت از گروه زبده‌ای از گرافیست‌ها تشکیل‌شده که کار انتخاب آثار جهت نمایش در نمایشگاه پوستر «تنفر را متوقف کنید» را بر عهده‌دارند.

آثار منتخب در فضای شهری پوزنان، به‌عنوان بخشی از جشنوارۀ مالتا ۲۰۱۹، که رویداد هنری، سیاسی و اجتماعی بااهمیتی بشمار می‌رود، بنمایش درخواهند آمد. فهرست آثار منتخب پیش از ۱۰ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۰ خرداد ۱۳۹۸) اعلام می‌شوند.

 

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین‌مهلت: ۲۰ مه ۲۰۱۹ (۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸)

از تمامی هنرمندان، گرافیست‌ها، دانشجویانی که در مدارس هنری یا بخش‌های معماری و هنرهای زیبا مشغول به تحصیل هستند، گروهای آژانس‌های تبلیغاتی و استودیوهای گرافیک دعوت می‌شود تا در این رقابت شرکت کنند.

جوایز: آثار منتخب در فضای شهری پوزان به نمایش درخواهد آمد و جایزۀ بزرگ به مبلغ ۴۰۰۰ دلار آمریکا به اثر برگزیده تعلق خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نمایشگاه پوستر ضد خشونتِ «تنفر را متوقف کنید» به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://stop-hate.com/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا