فراخواننقاشی و طراحی

رقابت سالانه نقاشی Pastel 100

بیست و دومین سالانه پاستل ۱۰۰ ، مسابقه بین المللی سالانه هنر بین المللی ، اکنون فراخوان خود را اعلام می کند.! مجله پیشرو آمریکا که یک مجله تخصصی در نقاشی پاستل است و به هنرمندان پاستل اختصاص یافته است ، از کلیه هنرمندان در سراسر جهان دعوت می کند تا آثار خود را با یک پاستل نرم ارائه دهند.

شرکت کنندگان می توانند در فهرست های بعدی قرار بگیرند:

• چشم انداز + داخلی
• پرتره + فیگور
• طبیعت بی جان + گل
• حیوانات + حیات وحش
• آبستره + بدون موضوع

الزامات انتشار:

همه ورودی ها باید به عنوان فایل های دیجیتالی ارسال شوند. هیچ محدودیتی در تعداد آثاری که می توانید ارسال کنید وجود ندارد.

برای اطمینان از بارگذاری مناسب ، تصاویر ارسالی در پرونده های JPG ذخیره شوند و بیش از ۵ مگابایت نباشند.

همه شرکت کنندگان باید آماده باشند تا در صورت انتخاب آنها در بین برگزیدگان به عنوان برنده، بتوانند پرونده جایگزینی با کیفیت بالا برای چاپ را ارسال کنند. برای انتشار در ژورنال پاستل ، این پرونده ها باید در زمانی که تقریباً در ۸ در ۱۰ اینچ ذخیره شده اند ، حداقل ۳۰۰ dpi باشند ، و حداقل ۷ در ۵ اینچ دارند.

کار باید حداقل ۸۰٪ پاستیل نرم باشد نه پاستیل روغنی. نوپاستل ها و دیگر پاستیل های “سخت تر” پاستیل های نرم محسوب می شوند. کلیه آثار باید اصل باشند. کارهایی که قبلاً در یک انتشارات هنری ملی منتشر شده یا  در یک نمایشگاه در سطح ملی در زمان ارسال به این مسابقه جایزه دریافت کرده اند واجد شرایط شرکت در رقابت نیست.

همه برندگان برای سال ۲۰۲۰ تا ۳۱ اکتبر ۲۰۲۰ مطلع می شوند. برندگان در شماره آوریل ۲۰۲۱ در ژورنال پاستل معرفی می شوند.

هزینه های ثبت نام:

ورودی های اولیه ۵ اوت ۲۰۲۰ پایان می یابد و برای هر تصویر ۳۰ دلار هزینه دارد. هزینه معمولشرکت کردن تا ۳ سپتامبر ۳۵ دلار برای هر تصویر است.

شرکت در این رقابت برای تمام هنرمند بالای ۱۶ سال آزاد است.

آخرین مهلت ثبت نام:  ۵ آگوست ۲۰۲۰ ( ۱۵ مرداد ۹۹ )

وب سایت رقابت:

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://www.artistsnetwork.com/art-competitions/pastel-100

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا