دیزاینفراخوان

جوایز و مسابقه طراحی A’ Design 2022

فراخوان زودهنگام: مسابقه طراحی ای دیزاین یکی از بزرگترین و معتبرترین مسابقات طراحی جهان است. این فرصت را غنیمت بشمارید و طرح های خود را بصورت زودهنگام ارسال کنید تا بصورت رایگان مورد ارزیابی مقدماتی قرار بگیرند.

در دنیایی که سالانه میلیونها محصول و طراحی جدید به بازار عرضه می شود، مسابقه ای دیزاین با هدف شناسایی و معرفی بهترین طرح ها و محصولاتی که به بهترین شکل ممکن طراحی شده اند پا به عرصه وجود گذاشت. این رقابت، فرصتی فوق العاده برای طراحان است تا بتوانند خیز بلندی در عرصه حرفه ای خود بردارند.

مزایای مسابقه برای برندگان

برندگان جایزه و مسابقه A’Design، علاوه بر کیت جامع و کامل ویژه برندگان، به شهرت، پرستیژ، اعتبار، و تبلیغات گسترده جهانی دست می یابند.

کیت برندگان A’Design شامل جایزه فلزی A’Design Award که بصورت سه بعدی چاپ شده است، سالنامه مسابقه، گواهینامه چاپی بهترین طراحی با قالب فلزی، دعوت رایگان به مراسم اهداء جوایز برای دو نفر، مشارکت رایگان و اختصاص بخشی از نمایشگاه برندگان به آثار برگزیده (هم در گالری آنلاین و هم نمایشگاه فیزیکی در ایتالیا)، تبلیغ و معرفی آثار برگزیده از طریق ارتباطات DesignMedia، بازخورد، داوری و ارزیابی آثار ارسالی توسط هیئتی از داوران برجسته و مشهور، قرار گرفتن آثار برگزیده در رتبه بندی طراحی جهانی و بسیاری از مزایای دیگر می باشد.

محصولات و طراحی های برگزیده هر ساله از طریق مراسم جشن شبانه و نمایشگاه A’Design که در ایتالیا برگزار می گردد در معرض نمایش عموم قرار گرفته و برای تمامی مطبوعات مرتبط در سرتاسر جهان ارسال می شود.

مسابقه A’Design شامل بخشهای متنوعی است که برخی از آنها عبارتند از:

  • جایزه بهترین طراحی صنعتی
  • جایزه بهترین طراحی معماری
  • جایزه بهترین طراحی محصول
  • جایزه بهترین طراحی ارتباطات
  • جایزه بهترین طراحی خدمات 
  • جایزه بهترین طراحی مد

این مسابقه شامل بیش از 100 بخش مختلف است که می توانید در آنها شرکت کنید. دیگر بخشهای جایزه طراحی A’Design در آدرس زیر قابل مشاهده هستند:

https://competition.adesignaward.com/design-award-categories.html

آثار ارسالی توسط هیئتی از داوران بین المللی که شامل اساتید دانشگاهی، متخصصان طراحی و اعضاء مطبوعاتی هستند داوری خواهند شد. نتایج مسابقه در تاریخ 1 مه 2022 به اطلاع عموم خواهد رسید.

اسامی برندگان منتخب در تاریخ 1 مه 2022 در سایت InfoDesigners پست خواهد شد.

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت: 30 ژوئن 2021 ( 8 مرداد 1400)

این فرصت عالی برای ارسال زودهنگام آثارتان را از دست ندهید. به یاد داشته باشید که آثارتان را تا قبل از پایان مهلت ثبت نام زودهنگام (30 ژوئن 2021) در وبسایت https://competition.adesignaward.com/registration.php بارگذاری کنید تا از ارزیابی رایگان اولیه بهره مند شوید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، روی لینک زیر بزنید:

https://competition.adesignaward.com/winners.php

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا