فراخوانگرافیک و تصویرسازی

جایز برند و طراحی ارتباطات Red Dot 2020

جایزه Red Dot 2020: برای بخش برندها و طراحی ارتباطات فراخوان سال جدید خود را اعلام می کند.

سالی یک بار از آژانسها ، طراحان و شرکتهایی از سراسر جهان دعوت می شود تا در مسابقه جایزه Red Dot : برندها و ارتباطات شرکت کنند. شرکت هایی که می خواهند برای تمایز “Red Dot: برند سال” در ۳۶ صنعت اقدام کنند می توانند ارتباطات یکپارچه برند خود را در بخش “برندها” از رقابت بین المللی ثبت کنند. در بخش “طراحی ارتباطات” ، پروژه های ارتباطی فردی و آثار خلاق در ۱۷ دسته ارائه می شود. علاوه بر این ، طراحان نوظهور می توانند خود را به عنوان بخشی از جایزه Red Dot: Junior که بخشی از جایزه Red Dot: برند و طراحی ارتباطات است، ثابت کنند. هدف از جایزه Red Dot: Junior  فراهم آوردن استعدادهای برتر و آینده با موفقیت در کسب و کار طراحی و تسهیل دسترسی صنعت و آژانس ها است. مطابق با اصل راهنما “در جستجوی طراحی خوب و خلاقیت” ، همه مطالب توسط هیئت داوران Red Dot ارزیابی می شود. برای ارزیابی پروژه ها و مارک های ارسالی به صورت متفاوت و حرفه ای که تنوع آنها را تشخیص می دهد، بخش های “برندها” و “طراحی ارتباطات” برای شرکت در جایزه Red Dot: برندها و طراحی ارتباطات وجود دارد.

بخش “طراحی ارتباطات” برای آثاری که بعد از ۱ ژوئیه ۲۰۱۷ منتشر شده اند یا قبل از ۱ ژوئیه سال ۲۰۲۰ منتشر می شود و در گذشته جایزه Red Dot: برندها و ارتباطات در گذشته وارد نشده بود ، آزاد است.

معیارهای داوری:

آثار ارسالی به مسابقه به صورت جداگانه و با توجه به طراحی و عملکرد خلاقانه آنها ارزیابی می شود. در حین ارزیابی ، معیارهای مختلفی در نظر گرفته می شود. آنها بسته به نوع پروژه و مارک تجاری متفاوت هستند و چارچوبی برای جهت گیری ارائه می دهند. این فرمها توسط هر یک از اعضای هیئت داوران با توجه به تخصص و سوابق اجتماعی و فرهنگی و فرهنگی وی به صورت جداگانه پر می شوند.

معیارهای داوری در زمینه “طراحی ارتباطات”:

➜ ایده: اصالت و خلاقیت
➜ از کجا آمده: کیفیت طراحی و نوآوری
➜ تأثیر: قابل درک بودن و اهمیت عاطفی

معیارهای داوری در زمینه “برندها”:

➜ ایده: ارزش بینایی و مارک
➜ از کجا آمده: طراحی و ارتباط با نام تجاری
➜ تأثیر: هویت و تمایز برند

مراسم اهدای جوایز Red Dot: برندها و طراحی ارتباطات ۲۰۲۰ مانند هر سال در برلین آلمان برگزار می شود. طراحان ، آژانسها ، برندها و شرکت های برنده جوایز خود را در طول Red Dot Gala دریافت می کنند و در شب طراحان تجلیل می شوند.

هزینه های ثبت نام:

هزینه ورود به بسته به تاریخ ثبت نام و دسته انتخابی متفاوت است. ۱۰٪ تخفیف برای ثبت نام زود هنگام دارد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۵ ژوئن ۲۰۲۰ ( ۱۶ خرداد ۹۹ )

یرای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://www.red-dot.org

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *