فراخوانفراخوان هنری

جایزۀ هنری Luxembourg 2019

جایزۀ هنری Luxembourg 2019، رقابت هنری بین المللی که توسط انجمن غیر انتفاعی Pinacotheque (موزه ای خصوصی در دوک نشینِ لوکزانبورگ) سازماندهی شود، با هدف کشف استعدادهای بالقوه، آماتور یا حرفه ای، بدون در نظر گرفتنِ سن یا ملیت، به تازگی اقدام به دریافت آثار متقاضیان برای شرکت در این رقابت هنری کرده است.

جایزۀ هنری Luxembourg  فرصتی استثنایی برای جهت ورود به قلمروی حرفه ای هنر بین المللی و دیده شدنِ آثار هنرمندان توسط مجموعه داران عمده خصوصی و سازمانی است. هنرمندان از شانش جلب حمایت و گرفتن مشاوره از طرف گالری Hervé Lancelin برخوردار خواهند شد.

هدف والای رقابت هنری Luxembourg ارج نهادن به حرفۀ هنرمندان گمنام از طریق فراهم آوردن امکان نمایش آثارشان در فضای یک گالری حرفه ای، در ابتدا در قالب یک نمایشگاه گروهی برای نمایش آثار نامزد دریافت جایزه و پس از آن نمایشگاه انفرادی برای برنده رقابت، است. جایزۀ هنری۲۰۱۹  Luxembourg نمایاندن و شناساندن هنرمندان مستعد که هنوز موفق به تثبیت جایگاهی در عرصۀ هنری بین المللی معاصر نشده اند را هدف خود قرار داده است.

این رقابت برای هنرمندانی است که در یک یا چند دسته از مدیوم های زیر فعالیت دارند:

طراحی، چاپ، چیدمان، نقاشی، هنر اجرا، عکاسی، هنر دیجیتال ، مجسمه، هنر صوتی (Sound Art)، ویدئو، میکس مدیا، هنر تزئینی (کاشی و مواد، شیشه، چوب، فلز، سرامیک، موزایک، کاغذ یا سایر تکنیک ها).

 

به لحظ موضوعی هیچ محدودیتی برای آثار هنری ارسالی به رقابت وجود ندارد.

 

  • آخرین مهلت: ۳۰ آوریل ۲۰۱۹ (۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸)
  • واجدان شرایط: شرکت در این رقابت برای تمامی هنرمندان آماتور و حرفه ای از هر سن و ملیتی آزاد است.
  • هزینه ورود: ۵۵ یورو
  • جایزه: ۲۵ هزار یورو برای برندۀ رقابت. نمایش آثار نامزد دریافت جایزه.

تمامی هزینه های هنرمندان فینالیست طی حضور خود در نمایشگاه جمعی توسط سازمان دهندگان این رقابت پرداخت می شود. این هزینه ها شامل هزینۀ ارسال آثار هنری، بلیت های هوایی و ریلی و پذیرایی و اسکان در یک هتل ۴ ستاره است. این هزینه ها همچنین فرد دیگری که به انتخاب هنرمند برای همراهی او در دوک نشینِ لوکزامبورگ انتخاب می شود را شامل می شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جایزۀ هنری Luxembourg 2019 به سایت رسمی رقابت مراجعه کنید:

https://www.luxembourgartprize.com/en/

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا