اخبار کوتاه

انتصاب های تازه در نفت

انتصاب های تازه در نفت
دلاویز گزینه جدی منابع انسانی
مسئول دفتر تازه کاردر از اصفهان
جایگزین قمصری مشخص شد

نکته اول اینکه؛ خبری که آمده بود آقای آستانه به معاونت پارلمانی وزارت نفت منصوب میشود کمرنگ شده است. علت این موضوع به طور درگوشی این طور زمزمه میشود که محمود آستانه دارای روابط صمیمی با سیف الله جشن ساز است و این برای مدیران ارشد نفت نکته مثبتی تلقی نمیشود به همین خاطر گویا او از صدر گزینه های معاونت پارلمانی به گزینه های دوم و سوم بدل شده است.ولی ماندن اقای بازرگانی در معاونت پارلمانی دیگر رو به تمام است. مقصد بعدی او شاید معاونت منابع انسانی باشد، البته آنجا یک رقیب جوان وجدی هم دارد. محسن دلاویز. دلاویز که با مشاوره امور اجتماعی وزیر شروع کرده به نظر میرسید که به معاونت پارلمانی برود اما اکنون گزینه جدی منابع انسانی است.
خبر دوم اینکه جایگزین محسن قمصری تقریبا نهایی شده است. همانطور که قبلا هم گزارش کردیم مهم ترین چالش انتصاب کسی به این پست، مهره و آدم هدایت زاده نبودن است. تقریبا تمامی گزینه هایی که مطرح میشد در سبد مجید هدایت زاده، تاجر پیر نفت بودند اما خوشرو که تعیین او قطعی به نظر میرسد تنها کسی است که در سبد مجید هدایت زاده نیست و احتمالا در روزهای آینده حکمش امضا میشود.
مهم ترین انتصاب عجیب و در راه، نفت، رفتن علی عظیمی مسئول دفتر علی کاردر است. عظیمی از تیم شهمیرزایی بود و گویا دیگر با مدیرعامل شرکت نفت نمیتواند ادامه دهد اما با توجه به اینکه این پست خیلی مهم است و روابط مدیرعامل شرکت نفت را سازمان میدهد،طبیعی است که شخصی باید نزدیک یا آشنا به این پست منصوب شود اما شخصی که برای دفتر کاردر در نظر است از اصفهان میاید. آقای شهرام بیدلی ریاست حراست مرکز آموزش اصفهان گویا گزینه قطعی مسئول دفتری کاردر است گرید شخصی اش هم 14 است و سال 88 استخدام شده است و قرار است در روزهای آینده در دفتر مدیر عامل شرکت نفت مشغول به کار میشود.

 

منبع: از نفت چه خبر؟

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن